fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2 липня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 3 липня 2022 року

Овен
Сьогодні вам варто нарешті звернути увагу на людину, яка так давно дивиться на вас захопленими очима і не може відвести від вас погляду. Можливо, і він вартий найпильнішої уваги з вашого боку з метою продовження знайомства?

Телець
Сьогодні вам так захочеться пообіцяти своїй коханій людині що завгодно, хоч місяць із неба! На жаль, ваші слова він сприйматиме вельми буквально, тому місяць доведеться правдами чи неправдами добути. Так само, як і все інше. Інакше образ та розчарувань не уникнути.

Близнюки
Сьогодні вашій коханій людині буде непросто переконати себе в тому, що вона робить з вами правильно, чесно та відверто. Однак якщо це дійсно так, постарайтеся його в цьому переконати: і вам, і йому жити одразу стане простіше, радісніше та спокійніше.

Рак
Сьогодні ваша кохана людина дозволить вам позбавитися деяких психологічних проблем, які досить довго отруювали ваше життя і заважали вам отримати від цього самого життя максимум задоволення. Не забудьте подякувати йому за це, скориставшись негайно новими знаннями та вміннями.

Лев
Якщо ви візьметеся сьогодні домагатися чогось від вашої коханої людини, не варто апелювати до її совісті. Навіть якщо її у нього зовсім немає, вона обов’язково прокинеться, і щоб приховати від вас цей сумний факт, він почне зривати своє роздратування на вас. Ви ж не цього хочете досягти, правда?

Діва
Цього дня вам із вашою коханою людиною варто придумати разом щось особливе, незвичайне та цікаве та почати втілювати свою ідею в життя, причому максимально інтенсивно. Може вийти не лише цікавий результат, а й відмінне порозуміння!

Терези
Цей день стане ще однією важливою віхою в історії ваших стосунків. З яким почуттям ви його згадуватимете і чи захочете ви взагалі це робити – залежить цілком і повністю від вас і вашої коханої людини. Ви можете вплинути на обставини, що склалися, і змінити їх на вашу користь.

Скорпіон
Сьогодні ви дізнаєтеся чи згадаєте, що таке кохання з першого погляду. Закохатися з першого погляду в кохану людину? Ніяких проблем! У людини, побаченої мигцем у метро? Елементарно тим паче! У будь-якому випадку почуття буде дуже яскравим і сильним. Однак, на жаль, не надто довговічним.

Стрілець
На Стрільців обох статей (особливо у віці від 35 до 40 років) у цей день, ймовірно, справлять величезне враження їхні сьогоднішні сни. Вони, очевидно, будуть дуже яскравими та кольоровими. Положення зірок вказує, що снам вірити не можна в жодному разі, навіть якщо вони підтверджують ваші підозри. Просто ви надто ревниві і надто багато про це думаєте.

Козоріг
Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко зорієнтуватися в ситуації, що швидко змінюється, і вона почуватиметься на надувному плоту посеред бурхливого океану. Не у ваших силах утихомирити стихію, але допомогти в управлінні плотом ви цілком у силах.

Водолій
Дуже приємно усвідомлювати, що хтось від вас залежить, але не завжди вдається змусити цю особу визнати свою залежність. Якщо нині вам виявиться позаріз потрібно відчути себе вершником чиєїсь долі, підіть купіть на базарі хом’ячка. З людьми експериментувати не рекомендуємо.

Риби
Влаштуйте маленький сімейний вечір із переглядом хороших фільмів, іграми чи читанням книжок уголос. Бажано дитячих казок, щоб створити атмосферу безтурботності, доброти, тепла та затишку, якої вам із вашою коханою людиною так не вистачає у вашому повсякденному житті.

You cannot copy content of this page