fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2 листопада 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2 листопада 2021 року

Овен

Сьогодні ви побачите в поведінці вашої коханої людини ознаки егоїзму. А якщо не побачите – цілком зможете придумати їх самостійно. Подібні висновки повинні вас насторожити і змусити серйозно замислитися: а чи хочете ви проводити свій час поряд з людиною, яка найбільше любить себе?

Телець

Сьогодні вашій коханій людині не доведеться контролювати кожен ваш рух, навіть якщо зазвичай вона любить цим зайнятися на дозвіллі. Ви зможете показати себе як особистість доросла, самостійна та непересічна, що викличе в ньому справжню пошану до вас.

Близнюки

Сьогодні вашій коханій людині захочеться вами покомандувати. Чим він і займеться з великим задоволенням. Однак якщо вас такий стан речей не влаштовує, краще відразу і чесно про це йому повідомити, бо до хорошого звикають швидко – ось і він звикне.

Рак

Цього дня трійка стане вашою щасливою кількістю, у тому числі і в особистому житті. Можливо, третій представник протилежної статі, якого ви побачите за цей день, і є та сама людина, яку ви шукали все ваше свідоме життя. А може, ви зустрінете його в автобусі під номером три? Чи в третьому будинку?

Лев

У цей день вам краще поділитися з вашою коханою людиною всіма сумнівами, що вас мучать. Навіть якщо він не дасть вам доброї поради і не підкаже, як бути далі, він підтримає вас своєю присутністю поруч або просто своєю наявністю у вашому житті.

Діва

Сьогодні вами опанує почуття легкого занепокоєння. Вас терзатимуть невиразні сумніви та погані передчуття. Чому він не дзвонить? Куди він зник з минулого разу? Ну, хоч би одна SMS-ка! День сприяє серйозному занепокоєнню.

Терези

Подбайте сьогодні про чистоту та затишок вашого гніздечка. Чомусь для вашої коханої людини цього дня це буде особливо важливо. І самі будьте привітним господарем і лагідним. Це буде найкращим подарунком, який ви зможете зробити вашій половинці цього дня.

Скорпіон

Сьогодні вас мучитимуть ревнощі: вам здаватиметься, що ваша кохана людина якщо ще не зраджує вам, то зовсім скоро це обов’язково зробить. Це почуття викликане тим, що ви не довіряєте йому, не впевнені в собі або маєте в своєму розпорядженні набору незаперечних фактів? Може, так хвилюватися і не через що?

Стрілець

Те, що вас дратує у вашій коханій людині, сьогодні може відіграти вирішальну роль при вирішенні якоїсь вашої спільної проблеми. Цей дратівливий фактор затвердить вас у необхідності певного рішення, і переконати вас потім буде дуже складно.

Козоріг

Сьогодні вашій коханій людині буде сумно відпускати вас від себе на велику відстань, благо обстановка дозволяє провести разом досить довгий період часу. Втім, ви теж маєте право на особисте життя, тому плани доведеться все ж таки довго погоджувати.

Водолій

Навіть якщо на сьогодні ви не плануєте романтичного побачення, виглядати варто на всі сто. По-перше, невідомо, який скарб ви зустрінете цього дня на вулиці, а по-друге, вашій половинці буде приємно усвідомлювати, що її обранець чи обраниця радує погляд не лише їй, а ось належить їй нероздільно.

Риби

Особисте та сімейне життя Риб б’ють сьогодні ключем! Не виключено, що нині слід зробити особливі зусилля, щоб дві сфери життя, які вам хотілося б утримати на відстані одна від одної, не зіткнулися з диким брязкотом. Краще перебдіти – не наривайтеся на неприємності. До речі, це стосується навіть тих, хто не схильний до ад’юльтера – адже людині завжди є, що приховувати.

You cannot copy content of this page