fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2 листопада 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2 листопада 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ваша кохана людина не захоче пояснювати вам свою позицію і взагалі будь-яким чином впливати на вашу думку. Причини такої його поведінки будуть вам незрозумілі, проте з ними треба буде змиритися і прийняти все таким, яке воно є – іншого варіанта у вас не буде.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині захочеться якось з вас пожартувати. Невідомо, наскільки смішно в нього це вийде, але яка ваша половинка, ви зрозумієте досить швидко за характером жарту. Не забудьте зробити відповідні висновки, краще у великій кількості!

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться привернути до вас свою увагу будь-якими способами. І добре якщо в такий спосіб виявиться смачна їжа, полагоджена шафка або ласкавий поцілунок. А то можна натрапити і на скандали з істериками і претензіями…

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вам варто рішуче порвати з тим у вашому особистому житті, з чим ви хотіли порвати вже давно, і почати будувати щось нове, дивовижне і прекрасне, про що ви так давно мріяли. Постарайтеся докласти максимум зусиль, щоб не помилитися у ваших діях.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ваша кохана людина буде дуже цікаво розповідати про якісь абсолютно не цікаві вам речі, причому настільки нецікаві, що ви будете здивовані, дізнавшись, що, насправді, і про це можна дізнаватися без особливих нудьг і огид. І чому ваша половинка не була вашим шкільним учителем?

Діва
23.08 – 23.09

У цей день вам захочеться зробити вашу кохану людину трішки щасливішою. Тому доведеться вам виявити винахідливість і вигадку, згадати все, що йому подобається чи може сподобатися, і придумати, в якій формі йому найкраще це зробити.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні ваша кохана людина розповість вам про щось дуже дивне, але недоступне і незбагненне, тому вам варто просто вірити йому на слово і не намагатися перевірити достовірність його слів. Навіть якщо вона викликатиме у вас певні сумніви.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашій коханій людині буде досить складно змусити себе позбутися того чи іншого задоволення. Хоча б ненадовго і навіть заради вас. Що ж, тепер ви знаєте його шкали пріоритетів і навіть знаєте, що з нею треба робити. Потрібно лише зважитися на перший крок.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні все те, що ви говоритимете або робити, сприйматиметься вашою коханою людиною дуже буквально. Настільки, що вам навіть іноді буде страшно, захочеться якось уникнути таких прямолінійних трактувань і суджень. Не турбуйтеся: вже завтра ситуація зміниться.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вашим головним помічником у вашому особистому житті стане мобільник. Він і тільки він буде повідомляти вам необхідні відомості про вашу кохану людину в потрібний момент, причому джерелом інформації зовсім не обов’язково буде саме ваша половинка.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко зрозуміти, що ви маєте на увазі, коли розмовляєте з нею на ті чи інші теми. Мабуть, не варто намагатися щось пояснити йому додатково. Навпаки, вам потім смішно звіритиме ваші відчуття і прийти до консенсусу.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогоднішній день для вас пройде у постійному русі, у гонитві за чимось чи кимось. Може, за щастям? Благополучний результат цього заходу цілком і повністю залежить від того, чи ваша кохана людина розділить ваш настрій і чи стане вашим супутником. Якщо так, тоді вважайте, що справа у капелюсі!

Related Post

Гороскоп на 14 вересня 2023 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 14 вересня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН Варто поспішити, оскільки саме початок дня буде особливо сприятливим для важливих справ. Підійде цей час і для вирішення фінансових питань: тут ви не заплутаєтеся, нічого не пропустіть з уваги,

Знаки зодіаку, яким пощастить з грошами у березні 2023Знаки зодіаку, яким пощастить з грошами у березні 2023

Нехай гроші — це лише засіб для досягнення цілей, все-таки дуже приємно, коли їх стає дедалі більше. І три знаки зодіаку у березні на собі відчують, що таке грошова фортуна.

О 18 чи після 40: коли стануть мамами різні знаки ЗодіакуО 18 чи після 40: коли стануть мамами різні знаки Зодіаку

Сучасні жінки все частіше відкладають народження первістка на пізніші терміни. Астрологи впевнені, що причини цього криються не лише у нових поглядах на кар’єру та особисте життя, а й у характері