Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2 лютого 2022 року

  • від

Овен

У цей день ви будете відповідати за свою кохану людину більше, ніж будь-коли. Приблизно як мати за дитину. Звичайно, ваша половинка буде не така беззахисна, проте у вашого серця з цього приводу буде зовсім інша думка.

Телець

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко перебувати поруч з вами, оскільки ваш характер не можна буде назвати цукровим при найближчому розгляді, а вашій половинці захочеться саме спокою, стабільності та відсутності будь-яких негативних емоцій.

Близнюки

Сьогодні вам дуже важливо робити все для вашої коханої людини безкорисливо, не чекаючи натомість, не просячи, не вимагаючи. Намагайтеся побути абсолютним, стовідсотковим альтруїстом – і ви побачите, наскільки на краще зміняться ваші стосунки з вашою половинкою.

Рак

Сьогодні придумайте для вас із вашою коханою людиною якесь дійсно цікаве заняття. Нехай воно захопить вас настільки, що ви забудете як про ваші спільні проблеми, так і про приватні неприємності кожного з вас. Сховайтесь за його ширмою від усіх проблем.

Лев

Цього дня ви відчуєте, що втомилися і вам давно набридла вся ця тяганина у вашому житті. Найбільшим вашим бажанням стане мир та спокій. А значить, ваша кохана людина виявиться воістину скарбом, якщо докладе всіх зусиль для створення атмосфери цілковитого благополуччя.

Діва

Сьогодні сприятливий день для спільного шопінгу з вашою коханою людиною. Навіть якщо йому це заняття не здасться особливо цікавим, разом ви впораєтеся за набагато менший відрізок часу і купите набагато більше речей, однаково корисних для обох сторін.

Терези

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже складно зосередитися на тому чи іншому процесі, тому він намагатиметься зробити максимально можливе для того, щоб ніхто, і ви навіть не помітили його розсіяності та неакуратності. Може, варто йому підіграти?

Скорпіон

Сьогодні ви виявите, що ваша кохана людина – справжнісінький фанат своєї справи: він вам розповідатиме про свою роботу або своє ж хобі з таким вогнем у погляді, що ви цілком можете здивуватися: про вас він з таким вогнем не говорив ніколи. Може, тільки при вас?

Стрілець

Сьогоднішній день не готує жодних сюрпризів ні вам, ні вашій коханій людині. Тому можете продовжувати насолоджуватися життям так, як ви зазвичай це і робите, не відволікаючись на якісь нові турботи і проблеми. Вважайте такий рутинний день подарунком долі і постарайтеся накопичити сил для майбутніх змін.

Козоріг

Намагайтеся вести себе адекватно. Ваші розуміння і, якщо хочете, мудрість дуже потрібні зараз вашій коханій людині. Без них йому буде справді важко в ці дні. Здається, ви стали однією з небагатьох його опор. Тож нехай ця опора буде надійною! Ваші старання окупляться сторицею.

Водолій

Сьогодні ваша кохана людина буде воістину некерована: здоровий глузд, залізні аргументи і логіка на нього не діятимуть. Хіба що роздратування викличуть. Він вислухає вас і зробить навпаки. Що ж, можливо, варто давати йому поради, протилежні до того результату, який ви хочете отримати?

Риби

У Риб сьогодні все буде чудово. Успіх у суспільстві буде гарантований. У будь-якому, куди не потрапите. Тож має сенс намагатися потрапити до вищого. Але не намагайтеся негайно знайти там собі партію – швидше за все, нині з цього зовсім нічого не вийде. Блищайте незалежно.