fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2 лютого 2023 року

Овен – Сьогодні ви зрозумієте, що ваша кохана людина зайняла настільки серйозне місце у вашому житті, що без неї вонj і на життя особливо не схожt. Що робити з цією залежністю і наскільки вона хороша чи погана для вас – вирішувати вам і лише вам. Чим зірки сьогодні пропонують зайнятися.

Телець – Сьогодні вашій коханій людині буде недостатньо зрозуміти, що у ваших відносинах щось не так, дійти цього висновку теоретично. Практика має боляче вдарити його по носі, щоб він замислився нарешті про доцільність та правильність своїх дій. А це у ваших силах.

Близнюки – Сьогодні гармонію до ваших відносин внесуть спільні заняття спортом. Зірки не закликають вас віджиматися наввипередки або підтягуватися до посиніння турніка. Легка спільна пробіжка або недовге плавання у басейні будуть чудовою приправою для ваших почуттів.

Рак – Сьогодні вашій коханій людині захочеться продемонструвати вам свою винятковість, неповторність та незабутність. Для досягнення подібної мети він піде на все, що завгодно, що саме собою вже страшно. Постарайтеся йому дати зрозуміти те, що йому потрібно, без будь-яких екстремальних дій з його боку.

Лев – У цей день ваш настрій цілком і повністю залежатиме від погоди. І якщо за вікном раптом почнеться дощ, і ви сумуватимете і хмуритиметеся. Сонце, відповідно, викликає зворотну реакцію. Постарайтеся донести до вашої коханої людини цю думку: так йому буде простіше спілкуватися з вами.

Діва – Сьогодні ви нарешті зрозумієте, чого хочете від вашого особистого життя загалом і від вашої коханої людини зокрема. Тільки не поспішайте одразу починати втілювати бажане у дійсне. Можливо, те, що для вас зараз здається істиною в останній інстанції, вже завтра пофарбується в інші кольори.

Терези – Ні ви, ні ваша кохана людина не відрізнятиметеся сьогодні особливою балакучістю. За день ви не обміняєтеся і десятком слів, навіть якщо весь час перебуватимете поруч. Що ж, це не так і погано: близька людина – не та з ким є про що поговорити, а та з ким є про що помовчати.

Скорпіон – Сьогодні вам варто відпочити від ваших стосунків з коханою людиною, переживань, сварок і навіть щастя. Тому сходіть із друзями у кіно, посидіть наодинці з книгами та фільмами, поспілкуйтеся з рідними та близькими. А кохання нехай зачекає до завтра і відпочине трішки…

Стрілець – У цей день перш ніж ставити хрест на ваших стосунках, пошукайте причину, через яку у вас нічого не ладиться останнім часом. Можливо, справа в якійсь дрібниці, про яку і говорити смішно. І виправляється вона без особливих зусиль і майже миттєво.

Козеріг – Сьогодні робота буде активно перешкоджати вашому особистому життю. Настільки активно, що ваша кохана людина навіть почне подумувати про те, що ж вам важливіше. Постарайтеся пояснити йому, що важливіше все ж таки він, а з роботою ви постараєтеся розібратися якнайшвидше.

Водолій – Жити для інших – це чудово. Але й про себе забувати не варто. Тому навіть якщо на сьогодні у вас заплановано сто двадцять п’ять подвигів в ім’я кохання взагалі та коханої людини зокрема, ще пару вам доведеться здійснити в ім’я себе. І обов’язково одержати від цього задоволення. Інакше несправедливо вийде.

Риби – Риби, заговорившись з чоловіком (другом, коханим або будь-яким іншим приємним співрозмовником, з яким можна бути дуже відвертим), ризикують просто заблукати. І якщо не в топографічному сенсі цього слова (хоча це також цілком реально), то в словах – а це вже небезпечніше. Так що робіть іноді перерви в словесному потоці, щоб зупинитися, озирнутися і подумати.

You cannot copy content of this page