fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2 серпня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ви мислитимете оригінально і нетривіально. Це дозволить вам приймати швидкі та несподівані рішення. Втім, зовсім не обов’язково, що вони будуть правильними. Добре, якщо ваша кохана людина буде трохи “пригальмовувати” і стане вашим критиком і здоровим глуздом.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні ваша кохана людина захоче стати вам ще ближче, і для цього спробує вам допомогти з вирішенням якоїсь вашої душевної проблеми, підтримати у скрутну хвилину і взагалі зробити для вас щось особливе. Якщо ви хочете ще більшого зближення – з радістю приймайте допомогу.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні у ваших відносинах розкриється якийсь старий гнійник. Це буде неприємно і навіть боляче, проте просто необхідно для здорового продовження життя тандему. Треба стиснути зуби, стиснути кулаки та потерпіти. І тоді вже завтра все буде набагато краще, ніж сьогодні.

Рак
22.06 – 22.07

Фраза, яку ви ненавмисно почуєте по радіо, вичитаєте в книзі або знайдете в Інтернеті, стане своєрідною бомбою, яка змусить вас серйозно задуматися про правильність і доцільність ваших стосунків з вашою коханою людиною. Що ж, замислюватися іноді дуже корисно, навіть якщо ці думки не призводять до будь-яких дій.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ви зрозумієте, що занадто багато і часто спілкуєтеся з вашою коханою людиною, і вже навіть почали від неї потроху втомлюватись. Постарайтеся будь-яким чином зменшити кількість зустрічей з ним, щоб зберегти ваші почуття в первозданній чистоті.

Діва
23.08 – 23.09

У цей день ваша половинка може дратуватися через дрібниці, псуючи тим самим настрій усім, що оточують, і вам в першу чергу. Звичайно, ідеальним варіантом було б поводитися бездоганно і закликати до того ж оточуючих, але це, як ви самі розумієте, в галузі фантастики. Доведеться просто стиснути зуби та потерпіти.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вам захочеться ризикнути і навіть піти ва-банк. Тільки ось ваша кохана людина, швидше за все, буде проти. Тому про цю ініціативу, якщо вона його прямо не стосується, краще йому не розповідати. Нехай дізнається про неї, коли все вийде!

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, що коїться у вашій душі, але розуміти їй захочеться дуже і дуже. Тому будьте готові до численних розпитувань, часом навіть настирливих. Будьте до них толерантними і постарайтеся зрозуміти їхню природу правильно.

Стрілець
23.11 – 21.12

Якщо до сьогоднішнього дня у вас було кілька шанувальників, то нині потрібний день, щоб зробити вибір на користь одного з них. Вам вже набридло плутати їхні голоси і гадати, кому з них що ви розповідали. Втім, цілком можливо, що у щасливого обранця ви теж опинитеся не в одному екземплярі.

Козеріг
22.12 – 20.01

День вдалий для наведення мостів між людьми, розділеними великими відстанями, відмінностями культурного та освітнього характеру. В результаті може скластися те, що зазвичай називають мезальянсом — але чому це вас хвилює?

Водолій
21.01 – 18.02

Ваш сьогоднішній день буде сумний і безрадісний, тому вам варто підготуватися до цього заздалегідь і вашу кохану людину до цього підготувати. Нехай він не дивується вашим стрімким перепадам настроям та періодичним зривам на крик. І ви постарайтеся стримуватись.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вашій коханій людині дуже не вистачатиме вашого суспільства. Кожну секунду, коли вас не буде поряд з ним, він буде дуже за вами нудьгувати, тому постарайтеся не відлучатися надовго, щоб не травмувати ніжну душу вашої другої половинки.

Related Post

Відкрито коридор бажань: 3-и знаки Зодіаку з головою накриють подарунки від зірок до 8 серпняВідкрито коридор бажань: 3-и знаки Зодіаку з головою накриють подарунки від зірок до 8 серпня

Ці знаки зодіаку зможуть прийти до довгоочікуваного успіху Для трьох знаків Зодіаку до кінця тижня, 8 серпня, відкриється коридор бажань, завдяки якому зірки встануть на бік представників цих сузір’їв. Ці

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 жовтня 2021 рокуГороскоп на тиждень з 18 по 24 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 18 по 24 жовтня 2021 року Астрологи дали свій прогноз на новий тиждень, розповівши про всі складнощі і можливості майбутнього періоду. Кожен з Знаків Зодіаку отримав

Ранковий гороскоп на 23 липня для кожного знаку зодіакуРанковий гороскоп на 23 липня для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 23 ЛИПНЯ Овен Поставивши перед собою мету – як професійну, так і особисту, необхідно йти до неї, незважаючи на перешкоди, що виникають на шляху, інакше на успіх можна