fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2 січня 2023 року

Овен

Представників вашого знаку Зодіаку жіночої статі сьогодні, очевидно, потягне на покупки прикрас та усіляких жіночих штучок. Однак не дуже спустошуйте свій гаманець – легковажно витрачені гроші найближчим часом виявляться необхідні для зовсім інших потреб.

Телець

Будьте спокійні та врівноважені. Саме ці дві важливі якості будуть особливо необхідні сьогодні при спілкуванні з вашою коханою людиною. Забудьте про вашу ранимість і уразливість: вони вам явно користі не принесуть. Таких людей, як ви цього дня, зазвичай називають мудрими.

Близнюки

Все, що скаже вам сьогодні ваша половинка, ви вважатимете дурістю, причому далеко не завжди обґрунтовано. Такий уже у вас буде суперечливий настрій. До речі, це може серйозно її образити, тому не варто надто захоплюватись. Не варто самостверджуватись за рахунок близької вам людини.

Рак

Сьогодні ваше щастя може зустрітися вам у громадському транспорті, попередньо віддавивши вам нижню кінцівку або заїхавши сумкою по верхній. Втім, якими тільки способами люди не знайомляться… Чим цей гірший за інших? Хіба що, крім цінного знайомства, у вас залишиться непотрібний синець.

Лев

Сьогодні вашій коханій людині буде сумно усвідомлювати, що багато з того, що він зробив заради вас, він зробив даремно, бо це не здобуло над вами гідного ефекту. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб він не дуже засмучувався з цього приводу, а ще краще – щоб він про цю нагоду зовсім не дізнався.

Діва

Зірки радять вам сходити сьогодні в перукарню і спробувати упорядкувати свою зачіску. Можна спробувати і радикальніші прийоми для зміни іміджу – включайте свою фантазію на повну котушку.

Терези

У цей день зірки рекомендують вам присвятити вашій коханій людині якийсь романс, якщо ви вмієте співати, грати на музичному інструменті та писати вірші та музику. Якщо ж ні, присвятіть йому чужий романс, увімкнувши його на магнітолі чи комп’ютері. Головне – увага.

Скорпіон

Сьогодні зірки рекомендують вам довіритися вашій інтуїції і слідувати їй беззаперечно, навіть якщо здоровий глузд натякає на те, що все можна і має зробити зовсім по-іншому. Потім у вас буде можливість порівняти, що вийшло і що вийшло б.

Стрілець

Сьогодні вашій коханій людині доведеться добряче попрацювати для того, щоб умовити вас чинити тим чи іншим чином. Можливо, перешкоджати вашому швидкому знаходженню точок дотику буде ваша впертість, а можливо, свята впевненість у вашій правоті.

Козеріг

У цей день вам із вашою коханою людиною варто придумати разом щось особливе, незвичайне та цікаве і почати втілювати свою ідею в життя, причому максимально інтенсивно. Може вийти не лише цікавий результат, а й відмінне порозуміння!

Водолій

У вас є мета, і ви до неї йдете із завидною завзятістю, не помічаючи перешкод. Тільки не вважайте бажаний результат за чергову перешкоду і не знесіть і його заразом, а то сьогодні ймовірність такого результату більш ніж велика. Якщо постережетеся – щастя у коханні вам гарантовано. На цей день і на багато наступних.

Риби

Сьогодні багато чого у вашому особистому житті залежатиме від ваших витримок, вміння постояти за себе та терпимості до недоліків оточуючих вас людей. І вашу кохану людину в першу чергу. Якщо такі якості у вашій душі вчасно виявляться – жодних проблем у цей день вам не передбачається.

You cannot copy content of this page