fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2 травня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2 травня 2022 року

Овен
Сьогодні вам доведеться згадати про існування такого короткого, але неприємного слова, як “треба”. Необхідність будь-якої дії в особистому житті буде тяжіти над вами подібно Дамоклову мечу, і, хочете ви того чи ні, щось зробити вам все ж таки доведеться.

Телець
Сьогодні вашій коханій людині буде сумно усвідомлювати, що багато з того, що він зробив заради вас, він зробив даремно, бо це не мало над вами гідного ефекту. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб він не дуже засмучувався з цього приводу, а ще краще – щоб він про це і зовсім не дізнався.

Близнюки
Щоб квітка не зав’яла, потрібно постійно міняти у вазі воду. Постійно додавати свіжу, очищену. Це актуально для ваших почуттів. Давно ви не освіжали їх, не підживлювали, заважаючи їм розцвісти або хоча б жити довше. Нехай ця тенденція закінчиться сьогодні!

Рак
Сьогодні вашій коханій людині буде складно зрозуміти, чому вас так займає те чи інше питання, або засмучує та чи інша проблема. Ви, звичайно, можете спробувати йому пояснити ваш погляд, однак зірки попереджають: справа, швидше за все, безнадійна.

Лев
Не замикайтеся у собі. Удвох ви вирішите вашу проблему набагато швидше та простіше, ніж на самоті. Ваша кохана людина, яка не думає про те, що вас хвилює, 24 години на добу, цілком може запропонувати свіже, оригінальне рішення. Особливо якщо він не професіонал у цій галузі.

Діва
Сьогодні вашій коханій людині захочеться бути з вами максимально чесною, відкритою і відвертою. Можливо, не все з того, що ви сьогодні дізнаєтесь, буде вам дійсно цікаво та приємно, але ваша половинка така, і нічого з цим не зробити. Хіба що змиритись.

Терези
Сьогодні всі, хто буде присутній при будь-якому вашому діалозі з вашою коханою людиною, щиро віритимуть у те, що ви сваритеся і лаєтеся. Насправді це просто у вас стиль спілкування нині такий: легке єхидне покусування. Головне, не вкусіть серйозно.

Скорпіон
Звичайний день, без будь-яких подій. Швидше за все, це затишшя перед бурею, тому насолоджуйтесь кожною спокійною хвилиною поряд зі своєю коханою людиною. Невідомо, як довго триватиме ця ідилія. Нехай вона запам’ятається вам надовго!

Стрілець
Сьогодні вашій коханій людині буде дуже важко зорієнтуватися у навколишній обстановці. Вам доведеться побути кимось на зразок поводиря або доброго супутника, що допомагає туристу в зовсім не знайомому йому місті. Головне, не перестаратися у своїй рятівній місії.

Козеріг
Козерога, якщо робота вашого обранця пов’язана із засобами пересування (наприклад, він водій), то ви, ймовірно, сьогодні відчуватимете деякий недолік спілкування. Ваші самотні вечори ви зазвичай проводите за читанням книг або переглядом телевізора. А саме в цей день вам так захочеться ласки та тепла!

Водолій
Сьогодні вашій коханій людині здаватиметься, що має виняткове почуття гумору, ви ж не зможете з цим погодитися в багатьох випадках. Зірки рекомендують натякати вашій половинці на те, що деякі теми для вас зовсім не є кумедними, цікавими та забавними.

Риби
Сьогодні вам згадається якийсь незначний епізод із вашого минулого. Можливо, таким епізодом виявиться легкий флірт або роман, що ні до чого не зобов’язує, що тривав трохи менше тижня. Тільки не зациклюйтесь на ньому: згадайте, усміхніться та живіть далі.

You cannot copy content of this page