fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2 вересня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ваша кохана людина буде досить несміливою і нерішучою, що може завдати непоправної шкоди вашим з нею відносинам, навіть якщо їх з великими труднощами можна назвати такими, що зароджуються. Втім, розбурхати його і змусити діяти цілком у ваших силах.

Телець
21.04 – 20.05

Для не чужих тютюну Тельців сьогодні є гарне заняття – кидати палити, оскільки зірки у своєму вкрай сприятливому становищі сприяють оздоровленню організму, та й ваш чоловік вже давно тактовно нагадує вам про це. Однак кидати краще поступово, а не одним махом, інакше почнуться депресії, і ви скоро полізете на стінку від нестримного бажання затягнутися смогом!

Близнюки
21.05 – 21.06

Якщо ви не цілком впевнені в почуттях вашої коханої людини до вас, не варто її знайомити з вашим найкращим другом або подругою: цілком можливо, що згодом вам доведеться бути свідком на їхньому весіллі. Якщо ви впевнені, що ця людина потрібна саме вам, почекайте зі знайомством.

Рак
22.06 – 22.07

Цей день поставить перед вами досить важкі завдання у сфері особистого життя, і ніхто не зможе їх вирішити за вас чи замість вас. Ваша кохана людина буде тим більше не помічником вам у цьому питанні, тому зірки рекомендують ні на кого не розраховувати, а швидко зробити все самому, благо це у ваших силах.

Лев
23.07 – 22.08

Цього дня вам може пощастити у знайомствах у сліпу. Найпростіше, звичайно, скористатися послугами Інтернету. Знайдіть будь-який сайт знайомств або постукайте в будь-яку ICQ на ваш вибір. І, цілком можливо, вам відповість та людина, яку ви так давно шукали. Ну або просто побалакати приємно.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам належить зробити серйозний вибір, який відіграє важливу роль у подальшому розвитку вашого особистого життя. Тому, як водиться, зважте всі «за» і «проти», обміркуйте всі наслідки і, заплющивши очі, зробіть крок у прірву. Ну, принаймні час на обмірковування у вас буде.

Терези
24.09 – 23.10

У цей день ви зрозумієте, що запити вашої половинки стрімко зростають. Причому настільки стрімко, що відповідати їм вам скоро буде зовсім не під силу. Вам варто пояснити їй, що, незважаючи на ваше кохання, ви не чарівник і навіть на нього не вчитеся, тому хотілося б, щоб воно було дещо скромнішим у своїх бажаннях.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні, очевидно, дружні стосунки можуть вийти на інший, вищий рівень. Гарний день для того, щоб сходити разом на виставку авангардного мистецтва чи концерт класичної музики. Навіть якщо ви насилу відрізняєте Шишкіна від Рембрандта, нові враження зміцнять ваш союз!

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні велика ймовірність того, що у вашому тандемі намітиться деякий розлад. Вам і вашій коханій людині захочеться шипіти, лаятись і огризатися один на одного. Не варто тримати негативну енергію у собі. Якщо ви знайдете куди її виплеснути окрім вашої половинки – чудово, а якщо ні… Що ж, іноді посваритись теж не завадить.

Козеріг
22.12 – 20.01

У цей день одна з ваших шкідливих звичок відіграє вирішальну роль у вашому особистому житті. Можливо, вона приверне до вас увагу людини, яка є вашою Долею. А може, стане останньою соломинкою, яка переломила хребет верблюду, тобто через неї ваші стосунки і перейдуть на інший. давно очікуваний рівень.

Водолій
21.01 – 18.02

Чим більше ви хвилюєтеся, тим менше у вас шансів сподобатися людині, на яку ви давно поклали око. Уподібніться до мудрого Каа з його непохитним спокоєм. “Підійдіть ближче, бандерлоги”, – і всі бандерлоги у його владі. А вам потрібний лише один. Хоч і найчудовіший.

Риби
19.02 – 20.03

Не варто соромитися своїх захоплень, уподобань та інтересів. Розкажіть сьогодні про них вашій коханій людині, хоч би якими смішними і безглуздими вони вам здавалися. Велика ймовірність того, що він їх або поділяє, або розділить, надихнувшись вашим прикладом. Вам же потрібний однодумець, правда?

You cannot copy content of this page