fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2 жовтня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Здається, час задуматися про ступінь серйозності ваших стосунків і намірів. Вам добре разом? Ви щасливі? Щодня поряд із вашою половинкою – це свято? То, може, настав час поговорити про перехід на новий рівень? Тільки розвиваючи ваші стосунки, ви не даєте їм згаснути, затягнутися ряском, перетворитися на болото.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині доведеться довго вам доводити якусь істину, з якою ви з тієї чи іншої причини згодні не будете. Що ж, або ви дійдете консенсусу, або хтось змінить свою думку. Головне – постарайтеся не доводити суперечки до сварки.

Близнюки
21.05 – 21.06

Цього дня вам постійно хочеться сердитися на оточуючих, шукати помилки в їхніх діях та невідповідності в їхніх словах. Особливо вашій коханій людині від вас дістанеться, бо до неї ви чіплятиметеся найбільше. Подумайте: а чи бездоганні ви самі?..

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні ваша кохана людина дізнається про вас щось таке, про що ви не хотіли їй з тих чи інших причин говорити. Не найприємніша ситуація, але вона може закінчитися і добре, якщо він лише здивовано поцікавиться, чому ж ви раніше мовчали, адже все могло бути значно простіше.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні друг вашої коханої людини вас розумітиме навіть краще, ніж сама кохана людина. Однак це зовсім не означає, що вам час перекваліфікуватися в шанувальники і любителі цього друга і почати будувати на нього плани, що далеко йдуть. Просто на вашому шляху трапилася добра людина.

Діва
23.08 – 23.09

Діви, які мають щастя у вигляді маленьких або навіть дітей, які вже підросли, сьогодні можуть грунтовно їх дістати. З найкращих спонукань, зрозуміло. Просто ви занадто багато від них хочете – постарайтеся згадати, як самі реагували на подібні батьківські претензії – простіше розібратися в ситуації.

Терези
24.09 – 23.10

Ви настільки самовіддано віддані вашій половинці, що перестали бути самостійною людиною. Це, звичайно, непогано: конфліктів менше, порозуміння більше. Але сьогодні все ж таки варто подумати про себе, своє задоволення і своє благополуччя. Будьте трохи егоїстичні!

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні на вас чекатимуть радісні відкриття та приємні знахідки в особистому житті. Ви й подумати не могли, що все так просто. Що ж, хапайте свій успіх обома руками і тримайте міцно, а то ще передумає і сховається від вас у невідомому напрямку.

Стрілець
23.11 – 21.12

Порадуйте вашу кохану кулінарним шедевром. У ролі шедевра може виступати будь-що, аж до яєчні. Але тоді вона має бути ексклюзивною: тришаровою, з найсмачнішими сосисками та найстиглишими помідорами. А головне, з найбільшим коханням.

Козеріг
22.12 – 20.01

Вам здавалося, що найнеприємніші моменти у відносинах з вашою коханою людиною вже позаду? На жаль, зірки поспішають вас розчарувати: кризу ви ще не подолали, і нова її хвиля нахлине саме сьогодні. Єдине, чим вас можна порадувати – це тим, що цього дня все буде не так складно та серйозно, як у попередні дні.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ви зустрінете споріднену душу. Нарешті хтось зможе зрозуміти вас і гідно оцінити! Просто тому, що у цього когось проблеми схожі на ваші. Якщо ви хочете, щоб ваша половинка була схожа на вас як ваше дзеркальне відображення – можете зав’язати відносини ближчі. Однак задоволення від таких відносин може бути вельми сумнівним.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вам варто разом з вашою коханою людиною подбати про когось: про дитину, домашню тварину або плюшевого звіра. Головне, щоб ваші теплі почуття були спрямовані на якусь істоту, яка цих почуттів потребує. І воно поверне вам їх сторицею.

You cannot copy content of this page