fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20 грудня 2021 року

Овен

Сьогодні у вас день розсіяності. Ви не будете чути те, що вам буде говорити ваша половинка. Втім, відповідати ви будете дуже в тему, начебто взяли до відома все вам сказане. Головне, не погодитися на щось дуже витратне або ризиковане: адже потім не відвертіться!

Телець

Не турбуйтеся ви так! Ваше хвилювання передалося вашим найближчим людям. Але якщо ви хоч щось можете зробити в ситуації, то вони – зовсім нічого. І тому їм ще гірше, ніж вам. Цікаво, ви свідомо завдаєте їм біль – чи це у вас ненароком виходить?

Близнюки

У цей день ви зрозумієте, що вашій коханій людині можна довіряти, причому навіть більше, ніж ви в принципі вважаєте за можливе і допустиме. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб ця довіра збереглася на якомога більший термін. Від вас залежить справді багато чого.

Рак

Сьогодні ваша кохана людина намагатиметься вивідати у вас якусь таємницю, яка для вас і таємницею зовсім не буде. Однак виключно для того, щоб піддражнити вашу половинку, ви будете чинити опір і замовчувати. Головне не переборщити та не переграти.

Лев

Є речі, які робити хочеться, а є – які робити треба. Сьогоднішній день можна вважати днем ​​імені «Треба» у вашому особистому житті та стосунках з вашою коханою людиною. Виключно почуття обов’язку керуватиме вами при прийнятті тих чи інших рішень або скоєнні будь-яких вчинків.

Діва

Сьогодні зірки рекомендують вам бути загадковим та непередбачуваним, навіть якщо це дещо суперечить вашій натурі. Вашій коханій людині напевно буде цікаво розгадувати загадки, які йому загадуватиме ваші дії, погляди та слова.

Терези

Цього дня навіть найнеприємніші з першого погляду події обернуться для вас на користь в особистому житті. Втрачений мобільник стане приводом для зустрічі з прекрасним незнайомцем або незнайомкою аналогічного властивості, автобус, що виїхав з-під носа, змусить вас пройтися пішки, в результаті чого ви теж зможете зустріти свою долю, і так у всьому. Головне, постарайтеся не прогаяти свій шанс!

Скорпіон

Сьогодні для вас буде дуже важливо вгадати, чого саме чекає від вас ваша кохана людина. І дати йому точно те, про що йому мріється – і навіть трохи більше, щоб він приємно здивувався. Втім, навіть якщо ви не зовсім вгадаєте, сама спроба буде більш ніж похвальна.

Стрілець

У цей день ви захочете добитися від вашої коханої людини дуже багато, а не досягнете майже нічого. Просто ваші бажання не співпадатимуть з вашими можливостями. Скоро така напасть закінчиться – і тоді можна буде сміливо будувати грандіозні плани та втілювати їх у життя.

Козоріг

Сьогодні ваша кохана людина намагатиметься відучити вас від якоїсь шкідливої ​​звички, яка дуже заважатиме вам у досягненні вашої мети, хоч ви цього усвідомити і не можете. Якщо ви возз’єднаєтесь у досягненні цієї високої мети, у вас все обов’язково вдасться.

Водолій

Складний період вашого життя добігає кінця. Незабаром і ви, і ваша кохана людина зітхнете з полегшенням і зможете пожити нарешті повним життям. Однак про це поки що думати рано. Продовжуйте працювати на благо Прекрасного Далеко і, якщо це можливо, не перевантажуйте вашу кохану людину проблемами, що звалилися на вас.

Риби

Сьогодні вам не варто ображати ні вашу кохану людину, ні, тим більше, її друзів. Наслідки другого можуть бути набагато страшнішими, бо в цьому випадку проти вас буде налаштована не одна дорога вам людина, а відразу кілька, причому сили їх будуть вражати і жахати.