fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20 грудня 2022 року

Овен – Сьогодні ви з вашою коханою людиною можете посваритися через нісенітницю, причому досить серйозно. У кращому випадку, наслідками виявиться пара-трійка розбитих тарілок і дзеркало, що тріснуло. У гіршому – тривалі взаємні образи та ціла серія взаєморозуміння.

Телець – Сьогодні ваша кохана людина стане вашим несподіваним і незамінним помічником у тому чи іншому вашому починанні. Однак постарайтеся не залежати від нього цілком і повністю. Нехай його підтримка стане приємним сюрпризом та корисною підмогою, але не виявиться залежністю.

Близнюки – Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко пояснити вам, що вона вас насправді дуже любить і без вас свого життя не уявляє. Та й чи так потрібні вам будуть слова? Загляньте йому в очі і все побачите в них самі, без жодних пояснень.

Рак – Цього дня ваша кохана людина може не зрозуміти ваших благих намірів і прийняти їх за вираження якихось егоїстичних мотивів. Тому зажадавши добра ближньому, тобто свого коханого, ви цілком можете отримати реакцію, яку вдячністю назвати буде дуже важко.

Лев – Сьогодні вам буде досить умовити вашу кохану людину на те, щоб зробити з вами разом якесь безумство. Він буде надто правильним та законослухняним. Втім, у ваших силах змусити його відкинути докази розуму та діяти у повній відповідності до ваших планів.

Діва – Сьогодні ваша кохана людина буде періодично демонструвати несправедливість по відношенню до вас, і ви це дуже гостро відчуватимете і досить болісно сприйматимете. Головне для вас цього дня – не зірватися і не накричати на вашу половинку. Крики ситуацію лише посилять.

Терези – Сьогодні вам буде досить важко домогтися від вашої коханої людини дійсно чесних відповідей, оскільки вона вважатиме за потрібне залишити все при собі і самостійно вирішувати, як їй чинити з реальністю, що оточила його. Що ж, не заважайте йому в цій корисній справі.

Скорпіон – Сьогодні не найкращий день для того, щоб зловживати словами на кшталт «завжди» і «ніколи», давати гучні обіцянки та говорити про перспективи на довге спільне життя. Постарайтеся бути скромнішими і не дражнить долю вашими планами на майбутнє. Вона цього ой як не любить.

Стрілець – Сьогоднішній день нічим не відрізнятиметься від тисячі таких самих днів. Він виявиться звичайним, приземленим і позбавленим будь-якої родзинки. Однак саме такі дні як ніщо інше дають нам відчуття спокою, стабільності та надійності. Можливо, це й не так погано?

Козеріг – Сьогодні вам дуже захочеться зробити для вашої коханої людини якийсь приємний подарунок, який його втішить і здивує одночасно. Він буде дуже вдячний вам за виявлену йому увагу, якщо ви точно все розрахуєте з його смаками і бажаннями.

Водолій – Цього дня не варто нехтувати допомогою та підтримкою ваших друзів, нехай навіть ваша кохана людина і категорично проти цього. Якщо ви відчуваєте, що поодинці вам не впоратися з проблемами, що накотили на вас, у тому числі і в особистому житті, сміливо звертайтеся за порадою.

Риби – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, що ви хочете від нього домогтися і, отже, як йому чинити в непростій ситуації. Намагайтеся створити доброзичливу атмосферу, яка допоможе йому швидше зорієнтуватися в тому, що відбувається.

You cannot copy content of this page