fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20 квітня 2022 року

Овен

Сьогодні вам не варто підбивати вашу кохану людину, навіть якщо така поведінка буде неминучістю з вашого боку. Намагайтеся виконати всі його вимоги та відповісти всім його запитам. Тоді він відчує, що ви справді надійна людина – а вам того й треба.

Телець

Навіть якщо ви вже давно не дитина, щось дитяче у вас лишилося. І сьогодні воно прокинеться у вас і заявить про себе на всю міць свого дитячого, але не тихого голосу. Прийдеться приділити йому належну увагу – як вам, так і вашій коханій людині, інакше може піднятися справжнісінький бунт.

Близнюки

У цей день вам захочеться легких і необтяжливих стосунків, без будь-яких зобов’язань з вашого боку. Тоді доведеться вам змиритися з тим, що і у вашої другої половини таких зобов’язань перед вами не буде: дві вільні і взагалі чужі одна одній людині…

Рак

Сьогодні вам знадобиться консультація близької вам людини щодо ваших відносин з вашою другою половинкою. Чомусь саме сторонньому будуть видніші ваші проблеми, ваші помилки та шляхи їх вирішення та виправлення. Прислухайтеся до порад.

Лев

Сьогодні перед вами та вашою коханою людиною постає проблема, з якою ви самі не впораєтеся: вам знадобиться допомога незалежного експерта, тобто якогось вашого спільного друга. Тільки він зможе об’єктивно оцінити плюси і мінуси становища і направити вас у потрібному напрямку.

Діва

Сьогодні ви будете найактивніше демонструвати вашій коханій людині вашу незалежність. Втім, повна свобода, як відомо, можлива лише за наявності повної самотності, тому ваша половинка може зробити відповідні висновки і дати вам можливість сповна насолодитися обома аспектами цього стану. Якщо ви саме цього і досягаєте – це ваш шанс!

Терези

Сьогодні ви будете здатні на справжнісінький подвиг, якого ви від себе навіть не очікували. Втім, вашої коханої людини подібна ваша поведінка зовсім не здивує: він знав, який у вас закладений потенціал, і ніколи у вас не сумнівався. Повірте йому наступного разу.

Скорпіон

Спробуйте прожити сьогодні відповідно до правил етикету. Сервіруйте стіл до вечері, розмовляйте ввічливо та вишукано, будьте уважні та попереджувальні. Це дозволить вам значно вирости в очах вашої половинки. Та й самі ви після цього дня дуже поважаєте.

Стрілець

Здається, ви так пішли в роботу, що навіть забули про існування такого поняття, як особисте життя. А ваша половинка – це спеціальне пристосування для втіхи, підбадьорення та годівлі вашої зайнятої особи. Думаєте, це їй приємно? Думаєте, вона так довго зможе витримати?

Козеріг

У цей день ваша кохана людина захоче на повний зріст проявити свою ерудованість, начитаність, логіку та інші корисні розумові навички, якими вона володіє. Зворотний бік медалі – він цілком може почати самостверджуватись за ваш рахунок, а це вже не є добре.

Водолій

Сьогодні ви несподівано для себе познайомитеся з дуже цікавим представником протилежної статі, який може виявитися для вас згодом не тільки приємним співрозмовником і хорошим другом, а й кимось ближчим, рідним і дорогим. Головне, не квапити події.

Риби

Сьогодні ви відчуєте особливу ніжність до вашої коханої людини. Невідомо, чим саме вона буде продиктована, проте результат вам обов’язково має сподобатися: почуття буде дуже теплим, ніжним, всеосяжним та приємним. Частіше б так…

You cannot copy content of this page