fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20 липня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Цього дня вам варто поводитися безтурботно і безпосередньо, бути природним і максимально живим. Тільки в цьому випадку вашій коханій людині буде просто і цікаво перебувати у вашому суспільстві, розуміти вас і захоплюватися вами.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні ваша кохана людина організує вам справжнісіньке свято, навіть якщо не придумає для нього гідного приводу. Втім, чи не все одно, на честь чого радіти життю та з чим один одного вітати. Було б світло та радісно на душі, як у вас, так і в нього.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вам варто допомогти вашій коханій людині у пошуках якоїсь дуже цінної для неї інформації. Вам з вашими талантами це не складе ніяких труднощів, а він буде вам дуже вдячний, особливо у світлі подій, що відбуваються в його суспільному житті.

Рак
22.06 – 22.07

Це не найкращий день для прийняття відповідальних рішень, але цілком вдалий для того, щоб почати їх обмірковувати. Можна навіть разом. Тільки не намагайтеся натиснути на партнера для прискорення процесу.

Лев
23.07 – 22.08

Які б аргументи вам не приводила сьогодні ваша кохана людина, ви твердо стоятимете на своїй позиції і не зрушите з неї ні на йоту. Навіть якщо будете чудово розуміти його правоту і, відповідно, свою неправоту. Щоб не відступатися від своїх позицій, перенесіть вирішення проблеми на другий день.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні подаруйте вашій коханій людині кульок цукерок, щоб підсолодити його солонувато-гіркувате життя. Або, якщо цукерки він не їсть, щось інше, смачне та дуже позитивне. Нехай у цей день він відчує вашу турботу саме таким чином.

Терези
24.09 – 23.10

Постарайтеся ставитися сьогодні до всього з гумором, навіть до того, що відбувається між вами та вашою коханою людиною. Без здорового скептицизму і легкої частки цинізму вам сьогодні доведеться важкувато, тож нехай два ці молодці охороняють вас як професійні охоронці.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Визнайте собі: ви давно хотіли щось змінити у ваших стосунках. Можливо, навіть людину, з якою ви ці стосунки будуєте. Сьогодні дуже вдалий день для того, щоб усвідомити, що саме вас не влаштовує і чому. Можливо, радикальні зміни не потрібні.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні ви зрозумієте, що підпустили до себе вашу кохану людину надто близько, тобто вона тепер є невід’ємною частиною вас, і ви без неї виявитеся неповним, неповноцінним і несамодостатнім членом суспільства. Чи дійсно ви вважаєте такий стан речей правильним?

Козеріг
22.12 – 20.01

Телефонний дзвінок застане вас у саму невідповідну хвилину. Трубку візьміть обов’язково! Те, що вам скажуть, може значно змінити ваші плани на день, а то й на все життя. Цілком можливо, це буде ще один крок до того заповітного дня, коли Марш Мендельсон гратиме для вас!

Водолій
21.01 – 18.02

У цей день ваші починання в галузі змін вашого особистого життя можуть бути розкритиковані і вбиті на корені об’єктом цих починань, тобто вашою коханою людиною. Чому він з ними вчинить так жорстоко – науці невідомо, вона поки що не знає справи. Можливо, сповістити його про них трохи пізніше?

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні ви несподівано для себе зрозумієте, наскільки змінилося ваше ставлення до вашої коханої людини за той час. Що ви любите його. Втім, те, що ви відчуваєте до нього зараз, можна назвати любов’ю з більшою часткою впевненості. Ваше почуття стало глибшим. Радіти чи боятися?

You cannot copy content of this page