fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20 листопада 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вам знадобиться досвід, який ви почерпнули колись з якоїсь розумної книжки. Ви й думати не могли, що слова, які вимовив один із героїв і які так міцно врізалися у вашу пам’ять, стануть для вас настільки актуальними. Ось і настав час зробити так, як ви б хотіли, щоб він зробив тоді.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні ваша кохана людина може досить серйозно посварити вас із вашим другом. Можливо, це станеться через те, що ваша половинка приділятиме йому занадто багато уваги і надто відверто з ним заграватиме. Втім, причини можуть бути різні. Висновок один: краще не зустрічатися.

Близнюки
21.05 – 21.06

Цей день для вас буде успішним тільки в тому випадку, якщо поряд з вами буде перебувати кохана вами і людина, яка вас любить. Нехай не фізично (на роботу його привести, мабуть, буде важко). Однак ви повинні точно знати, що про вас думають, за вас турбуються і на вас чекають.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні ваші дії активно критикуватимуть, не кажучи при цьому, як зробити краще. Прикро, звичайно, але що поробиш: ви завжди знали, що ваша кохана людина – не подарунок. А може, все ж таки змусити його придумати більш вдале рішення для вашої проблеми? Хоча б заради експерименту?

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ви візьмете під сумнів правоту вашої коханої людини в тому чи іншому питанні, навіть якщо раніше вона ніколи не помилялася на цю тему. Намагайтеся не образити його своєю недовірою, а навпаки дати зрозуміти, що ви просто хочете глибше розібратися в темі.

Діва
23.08 – 23.09

У цей день ви з вашою коханою людиною мислитимете паралельно на одні й ті ж теми, причому приходите при цьому до різних висновків. Можливо, це не буде зумовлено тим, що ви різні – просто настрої ваші будуть разюче відрізнятися один від одного.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вам доведеться постійно тримати себе в рамках, смикати і стежити за своєю поведінкою. Це буде непросто, проте ще складнішим виявиться вирішення складної ситуації, в якій можете опинитися ви і ваша кохана людина внаслідок вашої непередбачливості.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Ви можете висловити вашій половинці свою думку, але не сподівайтеся на те, що з нею обов’язково зважатимуть. Постарайтеся не ображатись: це не зі шкідливості, просто факторів, що впливають на ситуацію, набагато більше, ніж ви можете помітити.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні зірки рекомендують витягнути вашу кохану людину у велику галасливу компанію, де й провести час із користю для душі. У вас з’явиться стільки нових вражень, що обговорювати їх ви будете не день і не два. Отже, нудно точно не буде.

Козеріг
22.12 – 20.01

Вам незатишно жити в тій ролі, яку ви придумали собі у вашому тандемі. Та й вашої коханої людини, можливо, її роль не влаштовує. Зірки радять сьогодні обговорити хто є хто та що вам далі з цим робити. Зрештою, ваші стосунки у ваших руках.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вам важко буде з вашою коханою людиною прийти до компромісного рішення. Напевно, простіше не сперечатися і нічого не обговорювати, бо всі суперечки та обговорення з високою ймовірністю закінчаться сваркою чи взаєморозумінням. Дочекайтеся найкращих часів.

Риби
19.02 – 20.03

По можливості обмежте коло людей, з якими сьогодні спілкуватиметеся. Якщо це можливо, і спілкування з коханою людиною зменште до мінімуму. Але так, щоб він не став ображатися і не уявив казна-що про ваше до нього ставлення. А то потім із плодами його бурхливої ​​фантазії боротися доведеться.

You cannot copy content of this page