fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20 лютого 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20 лютого 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Якщо ви хочете чогось добитися від вашої коханої людини, сьогодні вам доведеться пограти в заїжджену платівку, повторюючи з одного разу одне й те саме. Тільки не забувайте, що ваша мета – отримати від вашої половинки якесь благо, яке він вам чомусь наполегливо не хоче давати, а не ініціювати чергову сварку.

Телець

Сьогодні ваша кохана людина покаже себе з кращого боку. Можливо, ви й не знали, що він має такі чудові якості і він здатний на такі приголомшливі вчинки. Що ж, добрі сюрпризи – це завжди приємно. Траплялися б вони частіше… До речі, не забудьте продемонструвати своїй половинці свою радість – це заохочує її на подальші подвиги.

Близнюки

Сьогодні вам дуже захочеться бути в очах вашої коханої людини єдиною, найкращою у світі, неповторною і незабутньою. Це виявиться не так просто, проте вам під силу і не такі завдання. Головне, щоб ваша кохана людина дала вам повний зворотний зв’язок, бажаний і очікуваний.

Рак

Сьогодні вашій коханій людині непросто буде зрозуміти логіку ваших дій. Справді, не так легко побачити чорну кішку в чорній кімнаті, особливо якщо її немає, а її там, швидше за все, не буде. Залишається сподіватися, що ваша половинка помітить це досить швидко.

Лев

Сьогодні вам захочеться стати справжнім чарівником і почати творити для вашої коханої людини справжні чудеса. Однак для цього вам буде просто необхідно знати, що ці чудеса сприймуться їм адекватно, з теплом і вдячністю. Намагайтеся в цьому переконатися.

Діва

Сьогодні вам доведеться довго і ретельно відігрівати вашу кохану людину від холоду, який оселиться в його душі через якісь негаразди в його житті: сварок, невдач, образ, нерозуміння. І якщо ви захочете його відігріти – у вас це обов’язково вийде.

Терези

Сьогодні ви будете схильні до того, щоб аналізувати, чому ви поводитеся з вашою коханою людиною саме так, а не інакше, і чому вона вам відповідає тим чи іншим чином. Втім, не варто довго розмірковувати над причинами – краще вирішіть, що робити із наслідками.

Скорпіон

Сьогодні вам здаватиметься, що ваш начальник або вищий на посаді не проти почати з вами якийсь службовий роман або просто досить близькі стосунки. Задумайтеся не тільки над тим, наскільки симпатична вам ця людина, але й над бажанням поєднувати особисте життя та роботу.

Стрілець

А що ви робите для того, щоб ваше особисте життя стало ще кращим? Можна, звичайно, і в чистому полі чекати, коли цегла впаде на голову, але краще для цієї мети ходити по будівництву. Сьогодні найбільш вдалий для такого ходіння день. І цегла у вигляді величезного щастя вже чекає на одному з дахів.

Козоріг

Навіть якщо всі зговоряться сьогодні вас ображати, ображати та цькувати – нічого в них не вийде. Вашій непробивності могли б позаздрити найкращі танки сучасності. Втім, ігноруючи нападки ваших близьких і насамперед вашої половинки, ви ризикуєте їх образити своєю неувагою. Тому двічі-тричі демонстративно висловити незадоволення варто.

Водолій

Сьогодні ви будете дивовижним цілителем для вашої коханої людини. Жодний лікар, ніякі ліки не зможуть йому допомогти так само ефективно, як ваш поцілунок або ваше погладжування за хворим місцем. А вже добре і ласкаве слово взагалі стане панацеєю. Відчуйте себе добрим доктором Айболітом.

Риби

Сьогодні ви не будете впевнені в тому, що ви робите все цілком правильно у вашому особистому житті. Деякі ваші дії викликатимуть сумніви не тільки у оточуючих, але й у вас, причому у вас насамперед. Хочеться вірити в те, що течія викине вас до правильного берега.

Related Post

Гороскоп на 1 червня 2022 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 1 червня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

Овен Першого дня літа дійте обережно і ризикуйте лише тоді, коли це дійсно необхідно: саме такий підхід дає шанс досягти успіхів. Порозумітися з оточуючими важко, виникає багато розбіжностей. Не виключені

Гороскоп на тиждень з 17 по 23 липня 2023 року для кожного знака зодіакуГороскоп на тиждень з 17 по 23 липня 2023 року для кожного знака зодіаку

Літо плавно перевалює за свій екватор. Це не привід сумувати, адже у нас є ще півтора місяці тепла, кохання та яскравих емоцій. Астрологи розповіли, що нас з вами може чекати в ці сім

3-и знаки Зодіаку відчують фінасове поліпшення найближчими днями та отримають прибуток 3-и знаки Зодіаку відчують фінасове поліпшення найближчими днями та отримають прибуток 

Фінансовий успіх буде переслідувати представників цих сузір’їв до кінця місяця Астрологи назвали знаки Зодіаку, які максимально поповнять свій бюджет вже на початку наступного тижня. Купюри буквально посиплються з неба на