fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20 лютого 2023 року

Овен – Сьогодні вам не варто нервувати і переживати, ні в якому разі. Жодна подія цього світу не варта ваших нервів, сліз та розладів. Тим більше, що ваші настрої дуже позначаться на настроях вашої коханої людини, а ось її засмучувати сенсу немає зовсім ніякого.

Телець – Поменше думайте – нині це може призвести до дуже сумних наслідків, тому що думати ви будете в основному жахливі дурниці. Найпопулярнішою думкою обіцяє бути класичне «мене ніхто не любить», за нею — всілякі варіації на тему зради.

Близнюки – Сьогодні не намагайтеся навчити будь-чого вашої коханої людини, навряд чи у вас це вийде. Ось полювання до того, щоб продовжувати займатися даним видом діяльності, у нього це може відбити, причому добре і надовго. Краще заохочуйте його всіляко – більше користі буде.

Рак – Сьогодні вам буде страшно зважитися на щось нове у вашому особистому житті, проте зробити це буде необхідно, інакше ваші стосунки з вашою коханою людиною стануть нагадувати вам болото, в якому не буде затишно ні вам, ні йому. Намагайтеся докласти максимум зусиль до того, щоб цього не сталося.

Лев – Сьогодні вам варто бути цілком і повністю щирою та відвертою з вашою коханою людиною. Він відчує фальш негайно, і демонстративно образиться, або тихенько зробить собі якісь висновки. Друге буде, до речі, набагато гіршим.

Діва – Дівам варто бути акуратніше у поводженні з домашнім начинням. Сьогодні вона не визнаватиме у вас господаря. Особливої уваги вимагатимуть колючі та ріжучі предмети. Небеса не радять вам цього дня виконувати кухарські обов’язки.

Терези – Сьогодні між вами та вашою коханою людиною відбудеться дуже серйозна розмова. Уникнути її не вдасться, та й немає сенсу: навряд чи вона буде таким вже неприємною. Однак поставлені питання вирішити доведеться якнайшвидше. Можливо навіть протягом одного тижня.

Скорпіон – Здається, у вас назріває сварка через гроші. Чи ви мало їх заробляєте, чи ви неправильно їх витрачаєте… Не варто доводити розпал пристрастей до краю. Краще сісти разом і накидати на аркуш паперу загальний бюджет: стільки на кафе, стільки на кіно. Проблема вирішиться сама собою!

Стрілець – Цього дня ваша кохана людина вам знадобиться не лише як близька і рідна, а й як робоча сила. Він блискуче виконає доручену йому роботу і навіть вимагатиме продовження банкету, але лише в тому випадку, якщо нагородою переможцю буде ваша ніжна та щира посмішка.

Козеріг – Сьогодні вам не варто надто довго засиджуватися вдома. Так ваші стосунки можуть перетворитися на якусь подобу болотця. Намагайтеся придумати якісь пригоди, відчути хоч якусь подобу гострих відчуттів. Це ще більше зблизить вас.

Водолій – Сьогодні для Водоліїв, очевидно, настане час зайнятися шопінгом – чи не запаси їжі в холодильнику добігли кінця? Однак зірки не радять вам перенапружуватися: є небезпека зіткнутися з проблемою швидкого псування продуктів і настрою осіб, які вас супроводжують.

Риби – Сьогодні вам доведеться сказати вашій коханій людині про щось не особливо радісне і приємне, що, природно, не зможе порадувати вашу кохану людину, а, навпаки, може довести її до сліз і нервового зриву. Намагайтеся зробити це максимально м’яко і тактовно.

You cannot copy content of this page