fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Побудьте трохи безтурботними дітьми! Зрештою, весь час бути дорослими – це нудно! Нехай дівчина зробить два хвостики, молодик візьме в руки повітряну кульку – і ви разом вирушите на пошуки невинних дитячих радощів і задоволень: поїсти морозива, покататися на каруселі… Втім, по-дорослому цілуватися вам ніхто не забороняє.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні ваша половинка зробить щось таке, що вам тільки й залишиться, що дивуватися і акуратно підбирати щелепу, що впала. Ви навіть і не думали, що вона така здатна! Втім, подив швидше за все буде приємним і в жодному разі не зіпсує ваших стосунків.

Близнюки
21.05 – 21.06

Близнюкам, що особливо досягли віку 21-27 років і народилися з шостої до одинадцятої години ранку, сьогодні просто необхідно протерти в будинку всі люстри, замінити лампочки, що перегоріли, і полагодити несправні розетки. Та й взагалі з електроприладами нині варто поводитися дбайливо і з повагою – просто з міркувань профілактики дрібних домашніх негараздів.

Рак
22.06 – 22.07

У цей день ви відчуєте якийсь смуток, від якого вас зможе врятувати лише ваша кохана людина або хоча б його наявність у вашому житті. Якщо такої наявності не виявиться, то на роль половинки зійде кожен близький друг протилежної статі. Головне – його щире бажання допомогти вам.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ви насамперед будете зразковим сином чи чудовою дочкою, а вже потім другом, працівником чи коханою людиною. Навіть якщо цього дня ви будували якісь інші плани, від них доведеться відмовитися. Ви потрібні своїм близьким, зателефонуйте батькам.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні ви будете схильні до того, щоб робити різні помилки, які вашій коханій людині непросто потім буде забути або пробачити. Однак у ваших силах їх уникнути: все залежить лише від вашої концентрації та вдумливості, а вони вам даються зазвичай легко.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні не варто підпускати вашу кохану людину надто близько до себе і своїх почуттів. Він все одно не зрозуміє, а то й слона в посудній крамниці зобразить з усіма наслідками. Тому краще любите сьогодні на відстані ідеалізованої людини.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні те, наскільки сприятливим буде ваш день щодо особистого життя, залежить тільки від вашої рішучості. Робість може лише зіпсувати справу, тому що завадить сказати вашій половинці те, що ви відчуваєте або познайомитися з людиною, що сподобалася, на вулиці. А це сьогодні дуже важливо.

Стрілець
23.11 – 21.12

Цього дня зірки рекомендують вам із вашою коханою людиною влаштувати справжнє свято живота. Можете піти у ваше улюблене кафе або приготувати щось нескінченно смачне вдома. І для цього не обов’язково цілий день стояти біля плити. Хіба що наступне миття посуду засмучує.

Козеріг
22.12 – 20.01

Якщо вам здається, що вам більше нема чого чекати від ваших стосунків, що вони одноманітно котяться в нікуди, і це «нікуди» може виявитися прірвою, просто придумайте собі мету. Одну на двох. І нехай вони котяться до цієї мети. А потім ще мета, ще й ще… Спільне планування, до речі, також дуже зближує. Особливо цього дня.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні сім’я та робота боротимуться за право стати на перше місце у списку ваших пріоритетів. Боротьба піде не так на життя, але в смерть. Можливі жертви. Але від вибору залежатимуть і ваша кар’єра, і ваше особисте життя, тому поставтеся до того, що відбувається, максимально серйозно.

Риби
19.02 – 20.03

У цей день ваша кохана людина не буде відволікати вас від справ, що вас дещо засмучуватиме: ви настільки звикли частину вашого робочого часу приділяти їй, що коли раптом виявилося, що її поряд немає, ви уявлення не маєте, куди день утворився вільний час.

You cannot copy content of this page