fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20 січня 2023 року

Овен – Сьогодні ви будете спокійні та розважливі. Навіть, мабуть, надто. До речі, любов і розумність не дуже поєднуються, тому ваша половинка не буде в захваті від змін, які сталися з вами цього дня. Постарайтеся зберегти собі хоча б краплю свого звичайного безумства.

Телець – Сьогодні вам і вашому коханому слід приділити особливу увагу тим, про кого ви разом дбаєте, тому що в цей день у них виникнуть проблеми, які вони вирішити без вас будуть не в змозі. Зірки бажають вам терпіння та мудрості: без них вам не обійдеться.

Близнюки –  Сьогодні на вас лежатиме дуже велика відповідальність за майбутнє вашої коханої людини. Нехай майбутнє це буде недалеким і не дуже значущим у масштабах Всесвіту, все одно до цієї справи слід підійти з усією відповідальністю. Так, ніби на карту поставлено життя та смерть.

Рак – Дуже приємно усвідомлювати, що хтось від вас залежить, але не завжди вдається змусити цю особу визнати свою залежність. Якщо нині вам виявиться позаріз потрібно відчути себе вершником чиєїсь долі, підіть купіть на базарі хом’ячка. З людьми експериментувати не рекомендуємо.

Лев – Цього дня зірки рекомендую вам замислитися над тим, що ви встигли, а що не встигли зробити останнім часом. Підходящий день для підбиття підсумків, прикиньте, з якими рисами ваших стосунків із коханим варто розпрощатися прямо зараз, а які – перенести на нову сторінку.

Діва – Сьогодні вам буде непросто зрозуміти, чого від вас добивається ваша кохана людина. Ви побудуєте тисячу і одне цікаве припущення, проте велика ймовірність того, що істини так і не дізнаєтесь, бо вона, як водиться, буде поряд. Головне, щоб це на стратегії вашої поведінки не вплинуло.

Терези – Крім вашої коханої людини у світі є ще безліч людей, яким ви дорогі. Тому навіть якщо сьогодні між вами розгориться сварка, яка плавно перетікає у скандал і загрожує розставанням, це не кінець світу. По-перше, у результаті все одно все буде добре, а по-друге, у будь-якому випадку в гордій самоті ви не залишитеся.

Скорпіон – Сьогодні поведінка вашої коханої людини зовсім не буде схожою на святкову: вона постійно дратуватиметься, зриватиметься на вас через дрібниці і взагалі поводитиметься досить неадекватно. Можливо, він просто хвилюється перед зміною погоди?

Стрілець – Сьогодні ви будете настільки млявою і сонною людиною, що ваша половинка зможе витрактувати вашу млявість як небажання її зрозуміти та звертати на неї увагу. Постарайтеся їй пояснити ступінь вашої втоми та причини такої. Можливо, пройме?.. Так, і все-таки постарайтеся частіше посміхатися: цього фізичних і емоційних витрат майже потрібно.

Козеріг – Сьогодні для вас буде дуже важливо вгадати, чого саме чекає від вас ваша кохана людина. І дати йому точно те, про що йому мріється – і навіть трохи більше, щоб він приємно здивувався. Втім, навіть якщо ви не зовсім вгадаєте, сама спроба буде більш ніж похвальна.

Водолій – Не варто розлучатися з тими, кого любиш. Як у принципі, так і цього дня особливо. Постарайтеся бути якомога ближчим до вашої коханої людини, не тільки фізично, а й духовно. Просто обійняти його у цей день буде замало. Доведеться ще й зрозуміти.

Риби – Цього дня вам варто десять разів зважити всі «за» та «проти», перш ніж щось сказати. Навіть ваше найневинніше слово може викликати образу у вашої коханої людини. Може, варто зображати сьогодні людину небагатослівну і мовчазну, щоб уникнути ексцесів?

You cannot copy content of this page