fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20 жовтня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 20 жовтня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вам обов’язково потрібно давати вихід своїм емоціям! В іншому випадку вони будуть збиратися всередині вас і до вечора виллються на ні в чому не винну голову вашої коханої людини. Голову шкода, вашу половинку теж, але особливо ваші стосунки, які можуть після цього значно зіпсуватися.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто довести собі необхідність тієї чи іншої дії. Йому було б набагато простіше, якби до його аргументів додалися ще й ваші. Тільки вони повинні бути дійсно переконливими і незламними, інакше гріш їм ціна.

Близнюки
21.05 – 21.06

У цей день, якщо ви відчуєте, що вам важко, важко і самотньо, і ніхто, навіть найулюбленіша у світі людина, вас не розуміє, зателефонуйте якомусь старому знайомому, якого не бачили і не чули тисячу років. Вам це обов’язково має допомогти краще за будь-який бальзам для душі.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні зірки не рекомендують вам багато говорити вашій коханій людині про те, як вона вам дорога і як ви її любите. Краще доведіть це справою чи хоча б поглядами, дотиками та обіймами. Вони разом означають значно більше, ніж найпристрасніші слова.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ви відчуєте себе маленьким першокласником із величезним букетом і, якщо ви дівчинка, ще й із бантом. Все буде страшно та незвично. Проте, враження від цього неподобства залишаться чудові. Тому якщо давно хочете зробити важливий крок у ваших стосунках – робіть сьогодні, не пошкодуєте.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні ваша кохана людина наобіцяє вам багато різного та доброго, але навряд чи зможе найближчим часом виконати всі свої обіцянки. Тому зірки рекомендують вам оперативно забути всі ті казки, які він вам розповість, і згадувати їх лише з втіленням їх у життя.

Терези
24.09 – 23.10

Не турбуйтеся так. Все те, за що ви так переживаєте і що має сьогодні статися у вашому особистому житті, станеться у кращому вигляді. Головне, поводьтеся адекватно і постарайтеся враховувати мінливу обстановку. Зірки цього дня на вашому боці, а отже, все вийде!

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вам знадобиться знання мови квітів, бо саме завдяки букету, який подарує вам ваша кохана людина або який подаруєте йому ви, буде зрозуміло, як ви один до одного ставитеся, що на вас чекає попереду і чого ви хочете від ваших стосунків. Тому будьте уважні та обережні!

Стрілець
23.11 – 21.12

Здається, що всі ваші слова, сльози та прохання марні. Істерики та сварки теж не допомагають. Вас не чують, не розуміють – навіть не намагаються! Знаєте, шепіт завжди чути краще, ніж крик. Якщо вчитель переходить на шепіт – клас замовкає. А вам треба домовитися не з класом – лише з однією людиною. Спробуйте сказати про свої бажання тихо.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вашій коханій людині захочеться відчути себе захищеною у вашому суспільстві, тому вона вимагатиме від вас надійності та гарантій на сто років уперед. Якщо ви не готові дати їх прямо зараз, постарайтеся перевести розмову на іншу тему.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ваша кохана людина здасться вам нелогічною і непослідовною, проте це лише додасть її образу неповторної чарівності, яка вас так у ньому приваблює. Постарайтеся не пояснювати собі його поведінка і мотиви його вчинків, на благо ваших відносин.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні ваша кохана людина буде готова виконати будь-яке ваше бажання, причому в рекордно короткі терміни. Тому зірки рекомендують такою його феноменальною здатністю скористатися і загадати щось принципово реалізоване, але дуже давно бажане.

Related Post

Шанс для змін. 4 знаки зодіаку, на яких позитивно вплине повня 7 березняШанс для змін. 4 знаки зодіаку, на яких позитивно вплине повня 7 березня

Астрологи вважають, що під найбільшим впливом будуть мінливі знаки. 7 березня відбувається перша повня цієї весни. Зміни та адаптація будуть доступні буквально для всіх після тривалого періоду застою та бездіяльності.

Венера у Раку з 7 травня – прогноз для всіх знаків зодіакуВенера у Раку з 7 травня – прогноз для всіх знаків зодіаку

Венера 7 травня 2023 року переходить до Раки. Ця інгресія по-різному вплине на життя Знаків Зодіаку. ВЕНЕРА В РАКУ – ЯК ЗМІНИТЬСЯ НАШЕ ЖИТТЯ Венера в Раку зробить нас емоційнішими

Ранковий гороскоп на 5 лютого для кожного знаку зодіакуРанковий гороскоп на 5 лютого для кожного знаку зодіаку

ГОРОСКОП НА 5 ЛЮТОГО Овен – Необхідно відмовитися від великих покупок, а ще краще – від шопінгу взагалі: будь-яка витрата грошей у цей день виявиться марною, оскільки незабаром стане ясно, що