fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 21 березня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко змиритися з якоюсь вашою шкідливою звичкою, тому вона намагатиметься її ігнорувати. Втім, виходити у нього це буде неважливо, і роздратування час від часу все ж таки буде прориватися.

Телець

Сьогодні ваша кохана людина відчуватиме не те, що вам здаватиметься ніби вона відчуває. Іншими словами, ви не будете знати, що саме він хоче сказати і зробити і чим обернеться для вас та чи інша ваша дія. Будьте обережні та завбачливі!

Близнюки

У цей день вам не варто давати будь-яку назву вашим стосункам з вашою коханою людиною. Та й людину цього офіційно називати коханою теж не варто. Зрештою, головне, щоб вам було добре, легко та радісно – а решта додасться.

Рак

Сьогодні вам варто задуматися про те, кого саме ви любите: живу людину або її образ, створений вашою багатою уявою. Якщо останнє, то чи можна ваші почуття називати коханням? Може, варто почекати з гучними словами та палкими зізнаннями, хоча б трохи?

Лев

Сьогодні вам не варто бути собакою на сіні: думайте не лише про своє благополуччя, а й про благополуччя вашої коханої людини. Особливо, коли для вас це особливого значення не має. Йому буде приємно, що про нього дбають – і, можливо, навіть усупереч своєму щастю.

Діва

Сьогодні для вас найголовніше – не привчити себе до хорошого. А його у стосунках із вашою коханою людиною цього дня буде дуже і дуже багато. Вам навіть іноді здаватиметься, що ви спите або ненароком потрапили в казку. Що ж, хай так. Отримайте від цього максимум задоволення!

Терези

Не бійтеся сьогодні вибачитися у вашої коханої людини, навіть якщо не відчуваєте за собою конкретної провини. Постарайтеся бути максимально щирими і покайтеся у всіх своїх гріхах, навіть найсмішніших і гіпотетичних. Ваша улюблена людина буде втішена і задоволена.

Скорпіон

Сьогодні вам буде весело спілкуватися з вашою коханою людиною. Дуже весело та дуже цікаво. Так що заряд позитиву на найближчі кілька днів вам гарантований, ви їм ще й ділитися зможете з усіма, хто страждає, благо таких навколо вас буде чимало.

Стрілець

Сьогодні ваша кохана проявить себе як чудовий співрозмовник: вам буде дуже прикро закінчувати розмову з нею, але рано чи пізно зробити це доведеться, бо спати час від часу теж потрібно. Залишається лише розраховувати на те, що подібні вечори повторюватимуться у вашому житті неодноразово.

Козоріг

Вдалий день для спільних великих покупок. Сміливо вирушайте, взявшись за руки, на пошуки дивана, телевізора, дачі чи квартири – обов’язково знайдете те, що потрібно. Не забудьте тільки взяти з собою оптимізм та гарний настрій.

Водолій

Сьогодні ви станете мішенню для стріл Амура. Будьте обережнішими, вони можуть боляче поранити, особливо якщо у ваші плани не входить зміна способу життя прямо з цієї хвилини. Тим, хто хоче убезпечити себе від напливу ніжних почуттів до малознайомої людини, радимо провести весь день поряд з тим, кого вам належить любити згідно із сімейним кодексом.

Риби

У цей день вашій коханій людині доведеться витратити чимало зусиль для того, щоб ви знову стали адекватні цьому світу, раділи своєму існуванню в ньому і щиро й радісно посміхалися. Не забудьте потім його за це віддячити, щедро та щиро!

You cannot copy content of this page