fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 21 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 21 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 21 грудня 2021 року

Овен

Сьогодні вам варто вигадати щось, що вас ще більше зблизить. Можливо, цим чимось виявиться якась страшна таємниця, а може, й цілком безневинний ритуал. Поцілунок у ніс під час зустрічі, наприклад. Все залежить виключно від вашої фантазії та бажання стати ще ближче одне до одного.

Телець

Сьогодні ваш день буде трохи затьмарений. Невблаганно наближається приїзд начальника з відрядження, і всі справи на роботі потрібно привести у відповідний порядок. Прийдеться навіть на якийсь час пожертвувати сім’єю і коханим чоловіком! Він повинен зрозуміти та пробачити. Крім того, подібні жертви незабаром можуть окупитися з лишком.

Близнюки

Що б ви сьогодні не робили, результат вас не хвилюватиме. На відміну від процесу. Тому що процес буде нерозривно пов’язаний з вашою коханою людиною, а її суспільство в цей день діятиме на вас дуже благотворно. Навіть якщо він буде поруч лише подумки.

Рак

Сьогодні ваша кохана людина буде схильною до рефлексії різного ступеня глибини та занедбаності. Він може почати аналізувати справи настільки минулі та забуті і себе за них лаяти, що ви навіть не відразу згадаєте про що йдеться і, відповідно, не відразу зможете його вивести з такого сумного стану.

Лев

Сьогодні ви зрозумієте, що дещо безвідповідально ставитеся до вашого особистого життя, і навіть захочете щось змінити. Однак, навряд чи зміни підуть вам на користь, якщо ви не обговорите це попередньо з вашою коханою людиною. Запитайте у нього поради – зайвим не буде!

Діва

Сьогодні вам буде соромно перед вашою коханою людиною. Причому привід для сорому ви придумаєте собі самі: він, напевно, навіть підозрювати не буде, що за це можна ще й прощення просити. Але ви про всяк випадок попросіть: а раптом і в нього багата фантазія. Від вас не зменшиться, а йому приємно.

Терези

У Терезів сьогоднішній день дуже хороший для поїздок на природу, в ліс, ближче до свіжого повітря. Ймовірно, вам слід вибратися на пікнік – але будьте обережні з вогнем. А ще краще – обійдіться без нього зовсім.

Скорпіон

Сьогоднішній загрожує виконанням заповітних бажань, що насамперед стосуються особистого життя. Причому саме загрожує: ви можете дуже розчаруватися в тому, що самі собі вигадували. Тому будьте готові до цього і продумайте для себе відхідні шляхи. Так, про всяк випадок.

Стрілець

Сьогодні ви можете зустріти вашу кохану людину в якомусь абсолютно несподіваному місці, де її не могло опинитися за всіма законами логіки та здорового глузду. Намагайтеся зробити все можливе для того, щоб він вас не застав зненацька. Заодно і подумайте, як він там опинився.

Козоріг

У цей день вам дуже захочеться пошкодувати вашу кохану людину: приголубити, приголубити, пояснити, що все обов’язково буде добре, і зовсім скоро. Проте багато хто сприймає жалість як приниження їхньої гідності. Перш ніж дати волю почуттям, переконайтеся, що ваша половинка так не вважає.

Водолій

Сьогодні вашій коханій людині захочеться зробити собі якийсь подарунок, який, можливо, вимагатиме від вас витрат фінансового чи емоційного плану. Намагайтеся не скупитися ні на те, ні на інше, бо від вашої щедрості залежатиме щастя вашої половинки.

Риби

Сьогодні вашій коханій людині буде не дуже приємно усвідомлювати, що вона не займає всі ваші думки і почуття – а лише велику їх частину. Постарайтеся йому пояснити, що і дві третини, і три чверті це дуже і дуже багато. А може бути ще більше – варто лише трохи потерпіти.

Related Post

Гороскоп на 6 березня 2023 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 6 березня 2023 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН – Намагайтеся не гарячкувати. Це виявиться непросто: день може відрізнятися досить напруженим емоційним тлом, будь-які дрібниці виводитимуть вас з рівноваги. Не виключені розбіжності з близькими, довгі суперечки через дрібниці. Ладити

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 13 лютого 2022 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 13 лютого 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку Овен Сьогодні вашій коханій людині стане погано і самотньо, настільки, що лише ваше перебування поряд з ним, морально чи фізично, буде здатне підтримати його

Таро-прогноз на тиждень з 20 по 26 березня 2023 рокуТаро-прогноз на тиждень з 20 по 26 березня 2023 року

Таро-прогноз на тиждень з 20 по 26 березня 2023 року Перший місяць весни підходить до завершення, а отже, настав час підбиття проміжних підсумків та планування. Здобути цінні підказки Знакам Зодіаку