fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 21 грудня 2022 року

Овен – Сьогодні вам доведеться в черговий раз зрозуміти, що навіть із найбезвихіднішої ситуації буває вихід, причому аж ніяк не найнеприємніший. Головне – його знайти та правильно ним скористатися. Успіх у вашому особистому житті сьогодні залежатиме лише від вас.

Телець – Сьогодні вам буде сумно та самотньо, незважаючи на постійну присутність вашої коханої людини поряд з вами, подумки чи фізично. У будь-якому випадку, він не зможе полегшити ваш душевний біль, особливо якщо ви і самі не захочете її вгамувати будь-яким чином.

Близнюки – Сьогодні, цілком можливо, вам не вдасться зустрітися з вашою коханою людиною. Що ж, це не біда, адже й окрім нього у вашому житті є багато радощів, сонячностей та приємностей. А він все одно подумки з вами, що б не сталося, як і ви завжди поруч з ним.

Рак – Сьогодні сприятливий день для того, щоб налагодити стосунки з батьками та іншими родичами вашої коханої людини. Швидше за все, завдання виявиться не з простих, проте вирішити його буде вам під силу. Завтра зробити все те саме буде вже набагато складніше.

Лев – Сьогодні вашій коханій людині буде непросто повірити у ваші аргументи і докази, хоч би якими переконливими і зрозумілими вони були. Доведеться зробити їх ще більш переконливими і зрозумілими, або ж просто почати доводити їхню вірність на ділі.

Діва – Якщо ваші сусіди налаштовані один до одного або до вас вороже, є велика ймовірність того, що саме вам доведеться всіх мирити, зваживши заздалегідь всі “за” та “проти”. Питання має вирішитися у разі позитивно всім зацікавлених сторін.

Терези – Не варто так хвилюватися за кохану людину і малювати собі в уяві страшні картини її сьогодення та майбутнього. Так, у цей день дотримуватися цієї поради буде складно, проте для збереження і ваших нервів, і нервів вашої половинки просто необхідно.

Скорпіон – Кожне вимовлене вами слово буде сьогодні вагомим і значущим, кожен натяк сприйматиметься як керівництво до дії. Тому не кидайте їх на вітер, десять разів подумайте, перш ніж сказати. Інакше ваше особисте життя може набути вельми несподіваного обороту.

Стрілець – Спробуйте сьогодні написати вашій коханій людині листа. Неважливо, що розлучилися ви з ним лише години три тому. Зате уявіть собі на секунду, як йому буде приємно отримати звістку від своєї половинки. Та й потім буде, що онукам показати. Розмови в скриньку на пам’ять не покладеш…

Козеріг – Ваша кохана людина теж жива істота і переживає те, що відбувається, так само гостро, як і ви. Тільки ви про це іноді забуваєте, насолоджуючись своїм внутрішнім світом. Сьогодні зірки рекомендують вам звернути максимум уваги на тривоги та хвилювання вашої половинки.

Водолій – Сьогодні у ваше особисте життя може увійти хтось несподіваний і непроханий, тим самим ґрунтовно його змінивши. Не біжіть від очевидного — політика страуса ніяк не змінить ситуацію. Вам необхідно зрозуміти та прийняти зміни.

Риби – Думки про сім’ю сьогодні домінуватимуть для вас протягом усього дня. Щохвилини вашого існування вас турбуватиме – як там удома, чи всі ситі, чи все гаразд? Ви дарма турбуєтеся. Чоловік, найімовірніше, зможе у вашу відсутність належним чином стежити за будинком. А ви вагалися?

You cannot copy content of this page