fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 21 квітня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Сьогодні вами опанує почуття легкого занепокоєння. Вас будуть мучити невиразні сумніви і погані передчуття. Чому він не дзвонить? Куди він зник з минулого разу? Ну, хоч би одна SMS-ка! День сприяє серйозному занепокоєнню.

Телець

Сьогодні ваша кохана людина надасть вам воістину неоціненну послугу, за яку ви довго дякуватимете. Але головне – це все ж таки не слова подяки, а безпосередні дії: скористайтеся набутими можливостями за призначенням!

Близнюки

Сьогодні ваша колишня кохана людина допоможе вам налагодити стосунки з нинішнім: дасть пораду, морально підтримає чи втішить у скрутну хвилину. Тільки не варто надто сподіватися на його допомогу: йому, можливо, боляче допомагати вам у такій делікатній справі, бо його любов до вас ще не минула.

Рак

Сьогодні ви дізнаєтесь від вашої коханої людини щось дуже важливе для вас, що значно змінить ваше життя хоча б на найближчий тиждень. Швидше за все, ваша половинка не усвідомлює всю важливість переданої нею інформації, тому ваша реакція для неї буде більш ніж несподіваною.

Лев

Сьогодні вашій коханій людині буде соромно поводитися з вами якимсь певним чином, причому вам буде незрозуміло, звідки цей її сором візьметься: ви жодних незручностей від його поведінки не будете відчувати. Намагайтеся йому це пояснити у подробицях.

Діва

Сьогодні ви з вашою коханою людиною довго сперечатиметеся на якісь філософські теми і навряд чи прийдете до загального компромісного рішення. Важливо, щоб ваша суперечка не переросла в биття посуду та з’ясування стосунків: тема не коштуватиме погіршення ваших стосунків.

Терези

Жити для інших – це чудово. Але й себе забувати не варто. Тому навіть якщо на сьогодні у вас заплановано сто двадцять п’ять подвигів в ім’я любові взагалі та коханої людини зокрема, ще пару вам доведеться здійснити в ім’я себе. І обов’язково одержати від цього задоволення. Інакше несправедливо вийде.

Скорпіон

Сьогодні ваша кохана людина нарешті відчує себе дійсно затишно та впевнено у вашому приємному суспільстві. Однак не варто розслаблятися: цілком можливо, такий стан речей встановиться ненадовго і за ним буде досить серйозний рецидив, який усувати вам і доведеться.

Стрілець

Цього дня вам не захочеться розумітися ні на своїх почуттях, ні на почуттях вашого партнера. Тільки жити кожною хвилиною поруч із ним, радіти, сумувати, бути його частиною, його половинкою, його щастям та горем. Може бути, розчинятися подібним чином – це не так і погано?

Козеріг

Сьогодні ви відчуєте себе дуже сильним, могутнім і досвідченим, а вашої коханої людини, навпаки, маленькою, слабкою і беззахисною. А отже, вам доведеться оточити його ласкою та турботою, охороняти його душевний спокій і відганяти всіх, хто на цей спокій зазіхне.

Водолій

Помилуйте на текучу воду, подумайте про прекрасне. Коли ваше обличчя нарешті набуде вираження легкого смутку, а душа — стан загальної умиротворення, можете йти спілкуватися з представниками протилежної статі. Вони оцінять.

Риби

Сьогодні зірки особливо сприяють неодруженим та незаміжнім Рибам. День винятково добрий для того, щоб завести новий невимушений роман або пожвавити старі стосунки, які загрожують ось-ось розвалитися. Зірки рекомендують вам сьогодні тримати себе в тонусі та мати позитивний настрій.

You cannot copy content of this page