fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 21 липня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні якась фраза, ненароком знайдена стара записка або побачене мигцем у натовпі обличчя змусять вас згадати про старе кохання. Не виключено, що це не найкраще позначиться на вашому настрої.

Телець
21.04 – 20.05

У цей день вам варто переконати вашу кохану людину в тому, що навіть якщо зараз все зовсім погано, зовсім скоро настане світла смуга вашого життя, і ви згадуватимете цей період як страшний сон, який, на щастя, більше ніколи не повториться. Головне – вірте у це самі.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вашій коханій людині здаватиметься, що ви її розлюбили або стали любити набагато менше, ніж раніше, з чого вона зробить безліч неприємних для себе і для вас висновків. Постарайтеся заспокоїти його і запевнити у своєму теплому щодо нього, навіть якщо це не повною мірою відповідає істині.

Рак
22.06 – 22.07

Саме час озирнутися на всі боки. Десь поруч ходить той, з ким ви цілком можете прожити довге та щасливе життя. У вас уже є сім’я, і ​​ви цілком щасливі? Тим більше вдивіться в обличчя – тут ходить ваша найдорожча половина. Їй теж буде приємно ненароком з вами зустрітися. Щоправда, можливо, доведеться пояснювати одне одному, що ви тут робите.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ваша кохана людина розумітиме зовсім не те, що ви намагатиметеся їй сказати. Здається, він поставить собі за мету: трактувати ваші слова навпаки, протилежним і зовсім не логічним чином. Що ж, знаючи про це, ви можете підібрати до нього необхідний підхід.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам буде досить сумно і самотньо, і єдиний, хто зможе вас вивести з цього гнітючого стану, швидше за все, буде відсутній. Заміною можуть бути глибоко сентиментальні мрії.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто догодити вам, оскільки ви будете людиною досить-таки примхливою, норовливою і примхливою. Втім, у вас подібний прояв вашої особистості матиме суто тимчасовий характер, тому засмучуватися не варто.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Цього дня вашій коханій людині доведеться виконати кілька не дуже приємних зобов’язань, що значною мірою позначиться на його настрої. На жаль, і на вашому теж, бо всіма своїми переживаннями і неприємними відгуками він щедро ділитися з вами.

Стрілець
23.11 – 21.12

Цього дня вашій коханій людині буде непросто змиритися з тим, що ви самостійні і маєте право не лише на власну думку з будь-якого питання, а й на власне життя. Втім, амплуа кішки, яка гуляє сама по собі, не зробить ваші стосунки теплішими та довірливішими.

Козеріг
22.12 – 20.01

Якщо сьогодні у вас все валиться з рук, шукайте втіхи в тому, що вас люблять. Ви ж кохані, чи не так? Це, до речі, цілком можна використовувати і в практичних цілях – попросіть поради та допомоги, наприклад, у батьків. Або, якщо питання щодо їх профілю – в інших членів сімейства.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться ні про що вас просити, бо вона буде свято впевнена в тому, що впорається з усім самостійно. Якщо у вас такої впевненості немає, постарайтеся якось непомітно йому його підстрахувати. Головне, щоб він цієї страховки не помітив.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вас сприйматимуть занадто серйозно. Тому перш ніж жартувати десять разів подумайте: за чисту монету приймуть і потім довго дивуватимуться неадекватності ваших реакцій. Тому анекдоти про весілля, розлучення тощо відносини між людьми, які люблять один одного, на цей день краще забути.

You cannot copy content of this page