fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 21 липня 2022 року

  • від

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні якась фраза, ненароком знайдена стара записка або побачене мигцем у натовпі обличчя змусять вас згадати про старе кохання. Не виключено, що це не найкраще позначиться на вашому настрої.

Телець
21.04 – 20.05

У цей день вам варто переконати вашу кохану людину в тому, що навіть якщо зараз все зовсім погано, зовсім скоро настане світла смуга вашого життя, і ви згадуватимете цей період як страшний сон, який, на щастя, більше ніколи не повториться. Головне – вірте у це самі.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вашій коханій людині здаватиметься, що ви її розлюбили або стали любити набагато менше, ніж раніше, з чого вона зробить безліч неприємних для себе і для вас висновків. Постарайтеся заспокоїти його і запевнити у своєму теплому щодо нього, навіть якщо це не повною мірою відповідає істині.

Рак
22.06 – 22.07

Саме час озирнутися на всі боки. Десь поруч ходить той, з ким ви цілком можете прожити довге та щасливе життя. У вас уже є сім’я, і ​​ви цілком щасливі? Тим більше вдивіться в обличчя – тут ходить ваша найдорожча половина. Їй теж буде приємно ненароком з вами зустрітися. Щоправда, можливо, доведеться пояснювати одне одному, що ви тут робите.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні ваша кохана людина розумітиме зовсім не те, що ви намагатиметеся їй сказати. Здається, він поставить собі за мету: трактувати ваші слова навпаки, протилежним і зовсім не логічним чином. Що ж, знаючи про це, ви можете підібрати до нього необхідний підхід.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам буде досить сумно і самотньо, і єдиний, хто зможе вас вивести з цього гнітючого стану, швидше за все, буде відсутній. Заміною можуть бути глибоко сентиментальні мрії.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто догодити вам, оскільки ви будете людиною досить-таки примхливою, норовливою і примхливою. Втім, у вас подібний прояв вашої особистості матиме суто тимчасовий характер, тому засмучуватися не варто.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Цього дня вашій коханій людині доведеться виконати кілька не дуже приємних зобов’язань, що значною мірою позначиться на його настрої. На жаль, і на вашому теж, бо всіма своїми переживаннями і неприємними відгуками він щедро ділитися з вами.

Стрілець
23.11 – 21.12

Цього дня вашій коханій людині буде непросто змиритися з тим, що ви самостійні і маєте право не лише на власну думку з будь-якого питання, а й на власне життя. Втім, амплуа кішки, яка гуляє сама по собі, не зробить ваші стосунки теплішими та довірливішими.

Козеріг
22.12 – 20.01

Якщо сьогодні у вас все валиться з рук, шукайте втіхи в тому, що вас люблять. Ви ж кохані, чи не так? Це, до речі, цілком можна використовувати і в практичних цілях – попросіть поради та допомоги, наприклад, у батьків. Або, якщо питання щодо їх профілю – в інших членів сімейства.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться ні про що вас просити, бо вона буде свято впевнена в тому, що впорається з усім самостійно. Якщо у вас такої впевненості немає, постарайтеся якось непомітно йому його підстрахувати. Головне, щоб він цієї страховки не помітив.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вас сприйматимуть занадто серйозно. Тому перш ніж жартувати десять разів подумайте: за чисту монету приймуть і потім довго дивуватимуться неадекватності ваших реакцій. Тому анекдоти про весілля, розлучення тощо відносини між людьми, які люблять один одного, на цей день краще забути.