fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 21 листопада 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку
на 21 листопада 2021 року

Овен

Якщо ви почнете наводити сьогодні порядок у своїх архівах – обов’язково знайдете щось цікаве і геть-чисто забуте, що нагадає вам про ваше перше кохання або про початок стосунків з вашою коханою людиною. Тому якщо не боїтеся згадувати – дійте!

Телець

Сьогодні у вашому тандемі кипітимуть неабиякі суперечки. Причому швидше за все з непринципових питань. Просто чомусь саме сьогодні ви і ваша кохана людина надумаєте затято з’ясовувати, хто мав рацію в тому чи іншому питанні: Кант, Ніцше або сусід дядько Вася.

Головне, щоб така високонаукова полеміка не довела вас до серйозної сварки.

Близнюки

У цей день вам досить важко буде зробити правильний вибір між однаково коханими людьми на користь будь-кого. Ваші почуття до них настільки різняться за змістом і настільки схожі за інтенсивністю, що втрата хоча б одного з них буде для вас справжнісінькою проблемою.

Рак

Ваша кохана людина – це ще й ваш друг. А крім нього у вас є ще багато друзів. Зірки радять сьогодні спробувати пограти у кота Леопольда: розправити бант, посміхнутися та запропонувати всім жити дружно.

Може спрацює. Тоді ви з вашою половинкою станете ще ближче одне до одного.

Лев

Левам, що особливо досягли віку 21-27 років і народилися з шостої до одинадцятої години ранку, сьогодні просто необхідно протерти в будинку всі люстри, замінити лампочки, що перегоріли, і полагодити несправні розетки.

Та й взагалі з електроприладами нині варто поводитися дбайливо і з повагою – просто з міркувань профілактики дрібних домашніх негараздів.

Діва

Дівам сьогодні зірки не рекомендують виходити на свіже повітря в надто легкому одязі. Як би не здуло. Та й у приміщенні одягайтеся скромніше – краще приводів для ревнощів та підозр дружину не давати – він зараз буде особливо ранимий і схильний до перебільшень.

Весь день краще провести вдома.

Терези

Цього дня зірки радять взяти активну участь у підтримці хобі вашої коханої людини: додати ще один експонат до його колекції, сходити з ним на матч його улюбленої команди чи концерт його улюбленого гурту, захопитися черговим його витвором мистецтва.

Скорпіон

Для вас сьогодні головне – вірити в те, що у результаті все буде добре, як у дитячій казці зі щасливим кінцем. Всі проблеми з вашою половинкою зникнуть як за помахом чарівної палички, і вам знову буде здорово разом. Так, як і раніше. Якщо ви в це щиро повірите – так воно і буде.

Стрілець

Ось коли знадобиться збережена вами енергія! Сьогодні всі турботи ляжуть на ваші плечі. Ваша половинка не подумає вам допомагати.

А якщо навіть і подумає – просто не зможе. Тільки якщо морально. Тож відчуйте підтримку – і вперед! На вас чекають великі справи!

Козоріг

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже важко повірити в щирість ваших почуттів та відкритість ваших бажань. Чомусь він у всьому шукатиме каверзу і таємний зміст. Постарайтеся переконати його в тому, що таких у ваших діях та словах зовсім немає.

Водолій

Зрозумійте ж, нарешті, що ви скарб! Ви – це найдорожче, що маєте. Полюбіть себе, і ви здивуєтеся змінам щодо вас близьких людей. Виявляється, щиро вас любить не так багато народу, зате щира любов небагатьох, хто залишиться, буде вам нагородою за сміливість!

Риби

У цей день ваша кохана людина робитиме все можливе і неможливе для того, щоб стати вам ще ближчою. Однак велика ймовірність того, що ви від нього закриєтеся і категорично не пускатимете його за межу через ті чи інші переконання. Непросте це буде заняття.

Related Post

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 15 листопада 2021Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 15 листопада 2021

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 15 листопада 2021 року Овен Сьогодні вам буде особливо складно пустити будь-яку людину на свою особисту територію. Ви сприйматимете її як свою власність і

Гороскоп КОХАННЯ на 27 липня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 27 липня для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 27 липня 2021 року Овен Сьогодні вам здасться, що ваш коханий дуже залежить від вас і без вас не здатний на будь-яку рішучу дію.

Ресурси Раків, зустрічі Левів та почуття Стрільців: докладний гороскоп на 4 листопадаРесурси Раків, зустрічі Левів та почуття Стрільців: докладний гороскоп на 4 листопада

Астрологи розповіли, чого варто очікувати цього дня ОВЕН ОВНИ — все непотрібне покидає ваше життя, і ваше завдання — просто не перешкоджати цьому процесу. Добре відбуваються подорожі, ділові поїздки. У