fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 21 листопада 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вам варто спробувати потоваришувати з минулим вашої коханої людини. Можливо, цим минулим стануть його друзі дитинства. Можливо, його улюблені книги. А може, колишня пасія, яка напевно виявиться цікавою людиною: адже не дарма вони так довго були разом.

Телець
21.04 – 20.05

Чудовий день для несерйозних стосунків. Сьогодні ви цілком можете “пограти в кохання” з вашим найкращим другом. Причому вийде це настільки переконливо, що багато хто вам повірить. А раптом повірите і ви – і не захочете розлучатися з цією новою якістю та гарною людиною? Втім, це вам доведеться вирішувати вже завтра.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вам не варто довіряти на сто відсотків будь-кому, навіть вашій коханій людині. 99,9 – будь ласка, хоча б соту частину відсотка залиште собі: вона додасть вам загадковості і недоступності, які так приваблюють представників протилежної статі.

Рак
22.06 – 22.07

Цілком природно, що у вас є якісь таємниці від вашої коханої людини. Однак сьогодні вони можуть стати для нього дійсністю. Єдине, що у ваших силах зробити – подати їх під потрібним соусом, щоб йому не так боляче їх сприймати. Непросте випробування для стосунків.

Лев
23.07 – 22.08

Будьте уважні до кожного слова, вимовленого вашою половинкою. Навіть якщо вона їх видає із частотою тисяча штук за хвилину. Сьогодні вона обов’язково скаже щось важливе, відповість на запитання, відповідь на яке ви давно шукали, або просто підтвердить, що все у вас нормально й надалі буде лише краще.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться ділитися з вами своїми переживаннями, вона віддасть перевагу залишити їх при собі і нікому не показувати. Постарайтеся поважати це його бажання та право власності. Якщо захоче – ви будете першою людиною, якій вона все розповість.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні ви всерйоз задумаєтеся про цінність сім’ї і про те, яку роль ця цінність відіграє у вашому житті та в житті вашої коханої людини. Зірки рекомендують подумати над цими питаннями разом – мабуть, і плани на майбутнє якісь вишикуються, більш-менш визначені.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вам варто бути особливо уважним до друзів вашої коханої людини. Спробуйте стати для них якщо не другом, то хоча б більш-менш близькою, не чужою людиною. Вашій половинці це буде, безперечно, приємно, та й ви відчуйте себе до неї ближче.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні на вас чекають цікаві зустрічі, несподівані знайомства та перспективні пропозиції. Вашому особистому життю всі ці блага торкнуться в першу чергу, тому ваше завдання – не прогаяти свій унікальний шанс і зробити все можливе для того, щоб отримати з нього максимум вигоди.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вам чомусь захочеться порівняти свою кохану людину з половинками ваших друзів. Цілком ймовірно, висновки будуть невтішними, і ви всерйоз задумаєтеся про правильність зробленого вибору. Якщо вирішите, що вибір неправильний, спробуйте чітко сформулювати чому саме. Може, вам не потрібно міняти людину, а достатньо лише змінити в ній якусь якість?

Водолій
21.01 – 18.02

Ви, мабуть, надто багато сподівань цього дня покладали. І якщо вони не справдяться (а зірки не виключають такої можливості), розчарування вам не уникнути. На щастя, поряд з вами є близька та рідна людина, яка вас зрозуміє та втішить. Втім, і на це не варто сподіватися: Так, про всяк випадок.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогоднішній вечір зірки рекомендують вам провести в ресторані за келихами вина чи шампанського. Сюди ж чудово підійдуть пристрасні освідчення в коханні, розмови про спільне майбутнє тощо.

You cannot copy content of this page