fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 21 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ви з подивом помітите, що почали забувати очевидні речі щодо звичок, уподобань та інших особливостей характеру вашої коханої людини. Прийде або активно почати згадувати, або просити вашу половинку дещо вам нагадати – якщо це не викличе образ з її боку, зрозуміло.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні зірки рекомендують вам з вашою коханою людиною вирушити за корисними та не дуже покупками. Краще, якщо це буде не прозовий похід за чимось їстівним на зразок картоплі чи макаронів, а щось справді радісне: за дисками, книгами, одягом, іграшками…

Близнюки
21.05 – 21.06

У цей день вам вдасться умовити вашу кохану людину на що завгодно. Тому можете придумати шалене бажання – швидше за все, воно здійсниться найкращим чином. Проте варто відзначити, що бажання має бути таким, щоб здійснити його можна було негайно, «не відходячи від каси», бо вже завтра ваша половинка може почати мислити здоровіше.

Рак
22.06 – 22.07

З цього дня цілком можна розпочати нове життя. Варіантів маса: з новою коханою людиною, взагалі без неї або з колишньою, але на новий лад. У будь-якому випадку, якась риса новизни сьогодні має бути обов’язковою. А якщо вас все влаштовує – просто скажіть новий комплімент чи подаруйте свіжий букет квітів. Теж вихід.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вам не варто боятися зізнаватись у своїх почуттях. Побоювання, що вас піднімуть на сміх, безпідставні. В будь-який інший день, але не в цей.

Діва
23.08 – 23.09

Сприятливий день для цікавих знайомств із представниками протилежної статі щодо тривалих і дуже серйозних відносин. Швидше за все, всі або майже всі ваші починання в цій галузі увінчаються успіхом. Особливо, якщо ви самі повірите у свою перемогу.

Терези
24.09 – 23.10

Зізнайтеся собі у своїх почуттях. Ви надто довго приховували їх від себе, і сьогодні настав час нарешті дізнатися правду. Визнавши її в душі, вам буде простіше орієнтуватися у ваших відносинах із представниками протилежної статі, робити правильні кроки у бік потрібної людини.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вам на долоню впаде зірка. І ви зможете загадати бажання. Одне тому, що багато вона виконати не зможе. Тому нехай це буде найзаповітніше бажання, яке зробить щасливим вас і вашу половинку. Щоб потім ви разом із вдячністю згадували цей день.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто умовити вас на якийсь вчинок, який з його погляду буде більш ніж правильним, природним і логічним, а з вашого – апофеозом безумства та нелогічності. Компромісу, на жаль, зірки тут не бачать: доведеться робити вибір.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вашій коханій людині буде досить складно зрозуміти, що ви хочете сказати тією чи іншою вашою дією. Він не зможе зрозуміти ваших мотивів і бажань, тому поводитиметься розгублено та неприродно. Намагайтеся бути більш відкритим і зрозумілим.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вашій коханій людині захочеться вам пригадати якийсь не найприємніший епізод із вашого спільного минулого. Незрозуміло, з якими цілями він це робитиме, але цілі певно будуть, і якщо ви їх вгадаєте, вам буде простіше витерпіти цей вечір спогадів.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко уявити собі, що ви її більше не любите і вона вам більше не цікава. Тому ви можете поводитися як завгодно, бо ваші дії не будуть витрачені як спроба припинити стосунки, звести їх нанівець.

You cannot copy content of this page