Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 21 січня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 21 лютого 2022 року

Овен

Сьогодні варто вірити в прикмети і неухильно їх слідувати. Звертайте увагу на чорних кішок, колекціонуйте щасливі квитки, остерігайтеся солі, що розсипалася. Все це відіграє певну роль у ваших стосунках із вашою коханою людиною і допоможе вам зберегти їх на належному рівні.

Телець

Якщо ваш чоловік з ранку до вечора димить як паровоз, і вам набрид постійний запах тютюнового диму в квартирі, зірки радять сьогодні почати вживати активних заходів! Дійте як батогом, і пряником. За відмову від згубної звички пообіцяйте йому щось таке, про що він мріє вже давно.

Близнюки

Сьогодні ви будете досить багато суперечити вашій коханій людині, причому не стільки тому що вона дійсно буде говорити або думати щось неправильно, скільки через внутрішні почуття незгоди, протиріччя та шкідливості. Постарайтеся не перегнути палицю.

Рак

Сьогодні ваша кохана людина не розумітиме, що ви маєте на увазі, що хочете їй сказати і взагалі, чому чините тим чи іншим чином. Його нерозуміння буде відбиватися на ступені впевненості його дій, рівень якої вас пригнічуватиме, причому чим далі, тим більше.

Лев

Не поспішайте радіти несподіваним можливостям. Вони можуть виявитися зовсім не такими райдужними, як вам хотілося б. Та й ваша кохана людина навряд чи буде розділяти ваші захоплення: йому відразу стане зрозуміло, в чому тут каверза. Втім, його думки ви, можливо, й не дізнаєтесь.

Діва

Сьогодні ваша кохана людина не чекатиме такої кількості уваги з вашого боку, тому буде збентежена і здивована. Втім, це позитивні відчуття, які варто утримувати і заохочувати, тому зірки рекомендують повторити сьогоднішні дії ще не раз і не два.

Терези

Сьогодні вам доведеться стати гостинним господарем або привітною господаркою для близьких та рідних людей вашої коханої людини. Саме вам доведеться правити балом цього дня, дбаючи про те, щоб усім було добре, затишно, весело та смачно. Це не дуже просто, зате досить приємно.

Скорпіон

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться розлучатися з вами ні на секунду. Тому по можливості робіть цього дня все разом, не розлучайтеся і не відходьте від вашої половинки ні на крок. Зрештою, ви єдине ціле, навіть більш єдине, ніж сіамські близнюки.

Стрілець

Сьогодні ваша кохана людина талановито підбиратиме найпотрібніші слова для того, щоб просто пояснити вам складні та незрозумілі вам речі. І лише через досить довгий період часу ви зможете воістину оцінити його геніальність і подякувати – щиро і від душі.

Козоріг

Сьогодні ваша кохана людина без кінця буде повторювати вам, що любить вас. Спочатку вам це буде приємно, але потім значення такого прекрасного слова зітреться і вицвіте, як стара фотографія, яка довго пролежала на сонці. Може, варто приберегти це слово для урочистих випадків?

Водолій

У цей день вам буде нелегко змиритися з ситуацією, яка виникне у вашому особистому житті. Однак так чи інакше, зробити це доведеться хоча б для того, щоб рухатися далі по дорозі ваших стосунків, якою б звивистою і вибоїстою вона не була.

Риби

Сьогодні на вас чекає безліч відкриттів в особистому житті, як приємних, так і не дуже. Вони будуть настільки численними, що щось із них може забути. Ваше завдання – якось їх систематизувати, можливо, записати та активно користуватися ними у недалекому майбутньому.