fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 21 січня 2023 року

Овен – А що ви робите для того, щоб ваше особисте життя стало ще кращим? Можна, звичайно, і в чистому полі чекати, коли цегла впаде на голову, але краще для цієї мети ходити по будівництву. Сьогодні найбільш вдалий для такого ходіння день. І цегла у вигляді величезного щастя вже чекає вас на одному з дахів.

Телець – Сьогодні вам буде сумно дещо розчаруватися у вашій коханій людині. Щоправда, розчарування буде недовгим і неглибоким, але при цьому все ж таки неприємним. Як укус комара: начебто й не боляче, а дратує. Краще не чухати, пройде швидше.

Близнюки – Сьогодні вашій коханій людині не доведеться вам довго пояснювати очевидні речі, тому що ви схоплюватимете все на льоту. Однак можете ненароком схопити не те й не так, а значить, зробити неправдиві висновки та зрозуміти не ті ідеї. Будьте уважні та обережні!

Рак – Сьогодні ваше особисте життя з тієї чи іншої причини стане темою для пліток та обговорень з боку друзів, колег та знайомих. При цьому вам зовсім не обов’язково давати привід: фантазія у людей багата, вони і без нього чудово обійдуться. Доведеться стиснути зуби та терпіти.

Лев – Сьогодні ви з вашою коханою людиною довго сперечатиметеся на якісь філософські теми і навряд чи прийдете до загального компромісного рішення. Важливо, щоб ваша суперечка не переросла в биття посуду та з’ясування стосунків: тема не коштуватиме погіршення ваших стосунків.

Діва – Сьогодні вас важко буде назвати спокійною людиною. Напевно, навіть зовсім не можна буде. Найбільше від ваших нервів постраждає ваша кохана людина, оскільки всі шишки посиплються саме на її ні в чому не винну голову. Подумайте, що йому буде боляче.

Терези – Сьогодні велика ймовірність знайомства з цікавим представником протилежної статі. Він навіть буде не проти того, щоб налагодити з вами ближчі стосунки, однак це буде з тих чи інших причин суперечити вашим внутрішнім підвалинам. Як ви зробите в результаті?

Скорпіон – Сьогодні вам варто звернути увагу на представника протилежної статі, чиє ім’я вам особливо до вподоби. Саме він зіграє важливу роль у вашому особистому житті як цього дня, так і в багато наступних. Головне – з ім’ям не помилитися, а решта додасться.

Стрілець – Не соромтеся своїх почуттів! Якщо любите, сміливо говоріть про це, а ще краще – співайте, кричіть! Можете послухатися поради Олега Мітяєва і написати під заповітними вікнами «З доброго ранку, кохана» Або «коханий» – на ваш розсуд. Сьогодні все це не лише можна, а й потрібно.

Козеріг – Вам сьогодні настільки захочеться побути на самоті, що ви втечете від усіх у невідомому напрямку. Тільки перш ніж це зробити – подумайте: а чи варто ваша свобода пережитих хвилювань вашої половинки? Може бути, куди правильніше буде його попередити про втечу, що готується, і попросити не дуже часто відволікати вас від самотності своїм хвилюванням?

Водолій – Цей день краще провести у родинному колі. Вмерте свій запал, забудьте старі образи і примиріться з домашніми. Подивіться разом улюблений фільм, але не вирушайте на перегляд новинки до кінотеатру – можливі розчарування і, як наслідок, новий конфлікт. Краще вибрати якийсь надійний, вже випробуваний варіант. “Банк”, наприклад.

Риби – Цього дня вас можуть так захопити ваші власні проблеми, що ви геть-чисто забудете не тільки про те, що у вашої коханої людини теж не все гаразд, а й про сам факт її існування. Зрозуміло, він у захваті від такого повороту подій не буде.

You cannot copy content of this page