fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 21 травня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 21 травня 2022 року

Овен
Сьогодні вам не вистачатиме уваги з боку вашої коханої людини. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб цей брак уваги відчувався їм якнайменше. Інакше вам доведеться весь день витратити на те, щоб його втішити і переконати у вашій до нього щирій прихильності.

Телець
У цей день вам з вашою коханою людиною буде непросто дійти консенсусу, знайти точки дотику і спільно, спільно вирішити будь-яку проблему. Однак зробити це все ж таки варто постаратися, інакше згодом вам буде досить важко перебувати разом.

Близнюки
У цей день вам почне здаватися, що ваша кохана людина любить не лише вас. Не поспішайте шукати суперника, щоби висловити йому все, що про нього думаєте. Цілком можливо, що ви просто занадто ревниві, і ваша половинка півгодини ласкаво розмовляла по телефону з кимось із родичів.

Рак
Сьогодні вашій коханій людині буде радісно від свідомості того, що ви в її житті є. Тому постарайтеся не розчарувати його і хоча б один день повністю відповідати тому ідеальному образу, який він для себе намалював. Нехай це буде нелегко.

Лев
Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко зрозуміти, чого ви від неї чекаєте. Він намагатиметься вгадати – але в нього може не вийти з першого разу. Не варто на нього за це сердитись і ображатися: зрештою, курсів телепатії він не закінчував і думки ваші поки що читати не навчився.

Діва
Сьогодні ви ще раз переконаєтесь у тому, що світ тісний. Цілком можливо, в цей день з’ясується, що дві ваші улюблені людини давно знайомі між собою або що ви вже кілька років працюєте з вашим першим коханням у сусідніх кабінетах. Чи виймете ви з цієї обставини користь чи ні — залежить тільки від вас.

Терези
Найкращий вид домашньої діяльності у Терезів у цей день – миття вікон та підлоги. Чому у вас у квартирі стало так похмуро і немає вже колишніх яскравих фарб та світлих відблисків? Це легко зрозуміти – ваші вікна перестали пропускати сонячне світло. Зірки також радять вам залучити до роботи дітей, бажано високих, якщо такі є.

Скорпіон
Сьогодні вам навряд чи вдасться провести день наодинці один з одним і з вашим коханням. Друзі, родичі, діти, онуки – здається, всі спеціально змовилися перешкоджати вашому романтичному самоті. Радуйтеся, що в цьому світі так багато людей, яким ви потрібні, і відкладіть вечір на двох на другий раз.

Стрілець
Сьогодні вашій коханій людині захочеться домогтися від вас неможливого, і вона докладе для реалізації свого підступного плану всі мислимі та немислимі зусилля. Найцікавіше, що він не буде розуміти, що зробити вам належить саме неможливе, і вам доведеться це йому довго пояснювати.

Козеріг
У Козерогів сьогодні сімейні стосунки складуться не зовсім вдало. Особливо у тих, хто ще новачок у цій справі. Зірки радять вам більше вчитися на своїх помилках, проте приклади інших людей також мають бути для вас показовими.

Водолій
У цей день вам дуже захочеться повернути вашу колись кохану людину і ті стосунки, які між вами в ті часи були. На це ви не пошкодуєте ні гордості, ні сили, ні почуття власної гідності. А даремно: вони вам можуть ще знадобитися, причому в неабияких кількостях.

Риби
Цього дня зірки рекомендують вам звернути особливу увагу на те, які тости вимовляє ваша кохана людина під час свята. Саме вони покажуть, наскільки тонко він відчуває настрій ваших спільних друзів, що йому потрібне від життя і наскільки він самобутня особистість.

You cannot copy content of this page