fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 21 вересня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

На жаль, сьогоднішній день не готує вам сюрпризів чи змін. Все залишиться як раніше, чи добре, чи це погано для вас. Тому про модернізацію ваших відносин із вашою коханою людиною залишається лише мріяти з собою наодинці. Може, колись, можливо, навіть до початку наступного місяця…

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вам варто згадати про те, якими були ваші перші побачення, що ви відчували, коли вперше брали за руку вашу кохану людину, коли вперше сказали їй, що любите її і відчули, що почуття ваші сильні та взаємні. Може, варто спробувати повернути все це?

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вашій коханій людині буде не під силу вирішити якусь вашу проблему. Добре, якщо він чесно відмовиться від її вирішення самостійно. Якщо ж ні – вам доведеться докласти чимало зусиль для того, щоб умовити його не братися не за свою справу.

Рак
22.06 – 22.07

Цього дня вашій коханій людині захочеться викликати вас на відверту розмову незалежно від того, наскільки ви до цього готові морально та фізично. Тому якщо ви відчуєте, що філософський вечір вам не витримати, зізнайтеся в цьому одразу і без натяків.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вашій коханій людині захочеться зробити якесь божевілля в ім’я любові або того, що між вами є в сенсі стосунків. Загалом саме в цей день ви відчуєте себе героєм роману, до ніг якого готові кинути весь світ і навіть трохи більше.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні можете подарувати вашій коханій людині якийсь елемент живої природи. Кошеня, цуценя, квіточка, кактус або рибку в банку – вибирати вам. Головне, переконайтеся, що це живе не буде конфліктувати з іншими істотами, що населяють його квартиру.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні зірки рекомендують вам з вашою коханою людиною сходити в магазин і купити там щось непотрібне в побуті чи господарстві, але нескінченно приємне для душі та тіла. Наприклад, гарну картину чи милий килимок на стіну. Вони додадуть тепло та затишок вашому житлу.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашій коханій людині дуже знадобиться ваша допомога та підтримка, причому у абсолютно несподіваній та незвичній для вас сфері. Мабуть, вам не так просто буде розібратися із запропонованою вам тематикою, проте якщо у вас це все ж таки вийде – честь вам і хвала!

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні призначте стільки побачень, скільки ви суто фізично встигнете прийти. Тоді і день вийде бурхливим і насиченим, і вражень буде віз і маленький візок, і порівняти всіх своїх партнерів краще зможете. Головне – в іменах не заплутатися.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні ви не застраховані від того, щоб робити досить прикрі помилки у спілкуванні з вашою коханою людиною. Головне, щоб він не сприймав їх у багнети, ставився до них терпимо, з розумінням, теплом і навіть ніжністю. Тільки у цьому випадку у вашому тандемі може знову засяяти сонце гармонії.

Водолій
21.01 – 18.02

Нехай цей день залишиться у вашій пам’яті надовго! Навіть якщо це звичайнісінький день, що не відрізняється від мільйона йому подібних. Колись ті часи, які здаються вам зараз сірими і рутинними, ви і ваша кохана людина згадуватимете з радістю та ностальгією.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні у Риб може статися невелика проблема технічного характеру – мобільні або стаціонарні телефони можуть з тієї чи іншої причини вийти з ладу. Тому якщо ваш чоловік (або чоловік) не зможе до вас додзвонитися, можете сміливо виправдовуватися магнітними бурями і негативним впливом космічних сил.

You cannot copy content of this page