fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 21 жовтня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ваша кохана людина ненавмисно вас ображатиме. У його планах така дія не стоятиме, проте все виходитиме ненавмисно, звісно ж, незалежно від його бажання чи небажання. Постарайтеся не ображатися: він же, зрештою, не навмисне.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вас будуть дивувати нескінченні збіги, які буквально заполонять ваше життя і, до речі, відіграють вирішальну роль у його любовному аспекті. Постарайтеся придивитися до подібних «подарунків» долі уважніше, щоб вони не стали фатальними для ваших стосунків.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вашій коханій людині захочеться здивувати вас чимось. У нього, найімовірніше, це вийде. Але яким це здивування буде, приємним чи не дуже, зіркам поки невідомо. Тому будьте готові до всього про всяк випадок і переконайте себе в тому, що ви зберігатимете спокій будь-що-будь.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні у вас прокинеться бунтар, руйнівник та революціонер. Вам захочеться кардинальних змін у ваших стосунках із вашою коханою людиною – для того, щоб потім на місці цих стосунків вибудувати щось зовсім нове, революційне та приголомшливе.

Лев
23.07 – 22.08

Цього дня ви знайдете брата з розуму. Або сестру. Загалом, вам зустрінеться представник протилежної статі, який думатиме і відчуватиме так само, як і ви. Вам буде разом легко та цікаво – начебто все життя були знайомі. Можливо, ваша доля саме така?

Діва
23.08 – 23.09

Цього дня розум, який завжди був «попереду всієї планети» і диктував вам ваші подальші дії, скромно заб’ється у куточок, оскільки правитиме балом серце. Відчуття обіцяють бути приємними, враження – яскравими, а наслідки – непередбачуваними.

Терези
24.09 – 23.10

Мабуть, для того, щоб добитися чогось від вашої коханої людини, вам сьогодні доведеться пограти в заїжджену платівку, тобто без кінця повторювати те саме прохання або один і той же аргумент. Так, його це дратуватиме шалено, але ефекту краплі, яка камінь точить, ви досягнете.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашій коханій людині захочеться продемонструвати свою розумову чи фізичну перевагу перед вами. Або вам доведеться грати за його правилами і сумлінно захоплюватися, або довести, що і ви не ликом шиті, причому довести переконливо та рішуче.

Стрілець
23.11 – 21.12

Цього дня вам варто розслабитися та довіритись річці долі. Вона сама вас винесе туди, куди вважатиме за потрібне. Однак при цьому варто триматися за руку вашої коханої людини: а раптом вибаглива річка вирішить розтягнути вас по різних берегах? Адже ви цього не хочете, принаймні, поки що?

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні ви довго і голосно з’ясовуватимете одне з насущних російських питань – «Хто винен?» Ви точно знаєте, що винні не ви. Але чомусь ваша половинка себе теж ні в чому не звинувачує. Намагайтеся знайти компроміс. І не перебийте всього посуду: пити чай із чайника, особливо якщо він електричний – не найромантичніше заняття.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ви можете ненароком образити вашу кохану людину, причому досить серйозно. Добре, якщо він вам скаже про свої негативні почуття до вас. Набагато гірше, якщо буде тримати образу в собі, перетравлювати та аналізувати. Тоді наслідки можуть стати довгостроковими.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні постарайтеся провести якнайбільше часу далеко від вашої коханої людини. Дайте можливість і вам, і йому відпочити один від одного, набратися свіжих вражень та яскравих емоцій, щоб потім було про що поговорити довгими вечорами.