fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 21 жовтня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 21 жовтня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ваша кохана людина ненавмисно вас ображатиме. У його планах така дія не стоятиме, проте все виходитиме ненавмисно, звісно ж, незалежно від його бажання чи небажання. Постарайтеся не ображатися: він же, зрештою, не навмисне.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вас будуть дивувати нескінченні збіги, які буквально заполонять ваше життя і, до речі, відіграють вирішальну роль у його любовному аспекті. Постарайтеся придивитися до подібних «подарунків» долі уважніше, щоб вони не стали фатальними для ваших стосунків.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вашій коханій людині захочеться здивувати вас чимось. У нього, найімовірніше, це вийде. Але яким це здивування буде, приємним чи не дуже, зіркам поки невідомо. Тому будьте готові до всього про всяк випадок і переконайте себе в тому, що ви зберігатимете спокій будь-що-будь.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні у вас прокинеться бунтар, руйнівник та революціонер. Вам захочеться кардинальних змін у ваших стосунках із вашою коханою людиною – для того, щоб потім на місці цих стосунків вибудувати щось зовсім нове, революційне та приголомшливе.

Лев
23.07 – 22.08

Цього дня ви знайдете брата з розуму. Або сестру. Загалом, вам зустрінеться представник протилежної статі, який думатиме і відчуватиме так само, як і ви. Вам буде разом легко та цікаво – начебто все життя були знайомі. Можливо, ваша доля саме така?

Діва
23.08 – 23.09

Цього дня розум, який завжди був «попереду всієї планети» і диктував вам ваші подальші дії, скромно заб’ється у куточок, оскільки правитиме балом серце. Відчуття обіцяють бути приємними, враження – яскравими, а наслідки – непередбачуваними.

Терези
24.09 – 23.10

Мабуть, для того, щоб добитися чогось від вашої коханої людини, вам сьогодні доведеться пограти в заїжджену платівку, тобто без кінця повторювати те саме прохання або один і той же аргумент. Так, його це дратуватиме шалено, але ефекту краплі, яка камінь точить, ви досягнете.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вашій коханій людині захочеться продемонструвати свою розумову чи фізичну перевагу перед вами. Або вам доведеться грати за його правилами і сумлінно захоплюватися, або довести, що і ви не ликом шиті, причому довести переконливо та рішуче.

Стрілець
23.11 – 21.12

Цього дня вам варто розслабитися та довіритись річці долі. Вона сама вас винесе туди, куди вважатиме за потрібне. Однак при цьому варто триматися за руку вашої коханої людини: а раптом вибаглива річка вирішить розтягнути вас по різних берегах? Адже ви цього не хочете, принаймні, поки що?

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні ви довго і голосно з’ясовуватимете одне з насущних російських питань – «Хто винен?» Ви точно знаєте, що винні не ви. Але чомусь ваша половинка себе теж ні в чому не звинувачує. Намагайтеся знайти компроміс. І не перебийте всього посуду: пити чай із чайника, особливо якщо він електричний – не найромантичніше заняття.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ви можете ненароком образити вашу кохану людину, причому досить серйозно. Добре, якщо він вам скаже про свої негативні почуття до вас. Набагато гірше, якщо буде тримати образу в собі, перетравлювати та аналізувати. Тоді наслідки можуть стати довгостроковими.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні постарайтеся провести якнайбільше часу далеко від вашої коханої людини. Дайте можливість і вам, і йому відпочити один від одного, набратися свіжих вражень та яскравих емоцій, щоб потім було про що поговорити довгими вечорами.

Related Post

Знаки Зодіаку, яких чекає велика удача в жовтні 2021 рокуЗнаки Зодіаку, яких чекає велика удача в жовтні 2021 року

Знаки Зодіаку, яких чекає удача в жовтні 2021 року Жовтень обіцяє бути сприятливим і в деяких відносинах знаковим місяцем. Удача буде чекати всіх нас, але серед Знаків Зодіаку слід виділити

Гороскоп КОХАННЯ на 15 серпня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 15 серпня для всіх знаків Зодіаку:

Любовний гороскоп для всіх знаків Зодіаку на 15 серпня 2021 року Овен Будьте уважні до всього, що скаже вам ваш коханий. Сьогодні якась його фраза повинна стати принципово важливою для розвитку

Привабливі та меркантильні. Для яких знаків Зодіаку фінансова вигода понад любовПривабливі та меркантильні. Для яких знаків Зодіаку фінансова вигода понад любов

У характеристику кількох знаків Зодіаку зірки вписали меркантильність. Представники чотирьох знаків Зодіаку схильні до меркантильних відносин більше за інших. Це не означає, що вони не можуть любити щиро. Просто у