fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 22 березня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Істотних подій на цей день світила не намітили – можете ні про що не турбуватися та нічого не робити. Гарний момент, щоб нарешті виспатися!

Телець

Сьогодні вам як ніколи потрібні підтвердження того, що вас справді люблять, ви потрібні та бажані. Тому якщо таких підтверджень надходити не буде, ви почнете тупотіти ногами, стукати кулаками і всіляко демонструвати своє незадоволення. Тільки не забудьте вказати, з якого приводу, інакше всі зусилля пройдуть даремно.

Близнюки

Сьогодні зірки рекомендують вам привітати вашу кохану людину з якоюсь знаменною подією. Якщо День Народження ще далеко, привітайте з гарною погодою, наприклад. Або з вдалим завершенням важкого дня (ранку, вечора тощо). Вітати бажано чимось оригінальним та, найкраще, саморобним. Наприклад, ту ж вітальну листівку можна намалювати самостійно. Або хоч би підписати.

Рак

Сьогодні вам варто викроїти хоча б хвилинку на відверту розмову з вашою коханою людиною. Ця розмова може дати більше, ніж різні натяки, погрози чи спроби довести щось діями чи їхньою відсутністю. Втім, ви самі в цьому переконаєтеся, як тільки спробуєте.

Лев

Сьогодні вашій коханій людині не знадобиться додаткове пояснення для того, щоб зрозуміти, що саме ви хочете їй сказати тим чи іншим вашим вчинком. Напевно, він знатиме про ваші мотивації навіть більше, ніж ви самі, так що можете з ним проконсультуватися на дозвіллі.

Діва

Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться розуміти все, що ви хочете їй сказати і навіть те, що чомусь сказати не наважуєтеся. Тому про всяк випадок будьте готові до допиту із пристрастю або до пильного погляду «очі в очі», який випитує, вивідує.

Терези

Сьогодні для вас дуже важливо гармоніювати в одязі з вашою коханою людиною. Наприклад, одягнути джинсові костюми або разом дотримуватися ділового стилю. У цьому випадку ви виглядатимете як єдине ціле, та й почуватиметеся відповідно.

Скорпіон

Для Скорпіонів, обтяжених дітьми, цей день готує несподівану та велику радість. Ні, не лякайтеся – все буде гаразд, вам навіть не знадобиться валеріанка. Тим же, хто цього щастя поки що позбавлений, саме час подумати про потомство. Поки що хоча б чисто теоретично.

Стрілець

Від сьогоднішнього побачення не варто чекати казки, чудес та виконання всіх найзаповітніших, навіть невисловлених бажань. При такому настрої нічого, крім розчарування, ви не зазнаєте. Зірки радять налаштуватися на гірше – і ось тоді казок і чудес вам не уникнути.

Козоріг

Сприятливий день для того, щоб трохи задовольнити вашу кохану людину. Не тому, що є привід, а виключно з профілактичною метою. Якщо правильно відміряти дозу, то приємно буде вам обом: ви переконаєтеся в тому, що вам вірні, а ваша половинка оцінить свою незамінність для вас і відчує себе потрібною та коханою.

Водолій

Сьогодні ваша кохана людина буде дещо апатичною і байдужою до того, що відбувається. Ви навряд чи будете в цьому винні, проте уточнити деякі деталі все ж таки варто: раптом і ваша причетність до такого настрою є. Намагайтеся з’ясувати все досконало.

Риби

Сьогодні ви виявите себе не особливо тямущою людиною. Це може викликати абсолютно природне роздратування і загрожує якщо не розривом, то великою сваркою. Уникнути такого розвитку подій допоможе готовність зробити те, чого вимагають, не вникаючи в подробиці і не намагаючись осмислити те, що відбувається.

You cannot copy content of this page