fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 22 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 22 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 22 грудня 2021 року

Овен

Цього дня не варто близько до серця приймати все те, що вам скаже ваша кохана людина. А наговорить він вам багато хорошого та різного, ось тільки тривалої сили дії воно не матиме. Списуйте все сказане ним на миттєвий порив і продовжуйте вірити в прекрасне.

Телець

Тельці, сьогодні ваша внутрішня енергія обов’язково має знайти вихід. Але тільки не в скандалі, якщо можна – якщо всі Тельці світу одночасно почнуть влаштовувати своїм сім’ям сцени, небеса можуть легко впасти на землю, підкошені акустичним ударом. Рекомендуємо спортивні ігри. З сім’єю, зрозуміло.

Близнюки

Сьогодні ваша кохана людина буде дуже складно реагувати на будь-яку вашу спробу її обдурити, перехитрити або хоча б розіграти. Намагайтеся взяти до уваги цю його дивну особливість і діяти відповідно до зроблених висновків та розставлених пріоритетів.

Рак

Сьогодні зірки рекомендують зайнятися спортом. Можете й кохану людину до цього долучити. Нехай ранкова пробіжка вдвох (або всією сім’єю) від сьогодні стане доброю традицією. Або вечірні запливи у басейні. Або стрибки з парашутом кожні вихідні. Що може бути краще?

Лев

Сьогодні ваша кохана людина поділиться з вами несподіваною радістю, яка потішить і вас, якщо ви цього, зрозуміло, захочете. А захотіти варто, бо ваша реакція буде надзвичайно важливою вашій половинці, і у ваших силах зробити щастя вашої близької людини повною або повністю звести нанівець.

Діва

У житті вашої коханої людини виникла якась проблема, вирішити яку вона може лише з вашою допомогою. Якого роду допомога йому знадобиться, сказати складно не тільки зіркам, але навіть і самому, однак ви це якимось чином зрозумієте. Любляче серце завжди все розуміє без слів.

Терези

Сьогодні варто будувати спільні плани на майбутнє, тільки не дуже далеке. Тобто покупку дачі через двадцять років обговорювати, мабуть, не варто, а те, як ви проведете кінець наступного місяця, чому б і ні. Таке обговорення ще більше зміцнить ваші стосунки.

Скорпіон

Сьогодні від вашої коханої людини крім морального задоволення та всесвітнього щастя ви можете отримати ще щось дуже матеріальне. Наприклад, подарунок якийсь або смачну їжу. Правда, це може виявитися і мішок зі сміттям, яке вам доведеться винести, він теж матеріал, не посперечаєшся.

Стрілець

На жаль, все, що ви скажете, сьогодні прийматимуть за жарт. На щастя, незмінно смішну, так що в безглуздому становищі ви не опинитеся точно. Тому не варто на сьогодні планувати серйозні розмови з вашою коханою людиною: все одно потрібних результатів не досягнете. Хіба що настрій йому підніме.

Козоріг

Не варто сьогодні розповідати своїй коханій людині про всі неприємності, з якими вам довелося боротися протягом останнього тижня. Це викличе в ньому бурю хвилювань і обурень, а за ними можуть бути заборони та обмеження вашої свободи. Мабуть, цього ви хотіли б найменше.

Водолій

Хочете ви того чи ні, але сьогодні вам доведеться переконатися, чи справді з милим рай у курені. І чи дійсно ваша кохана людина – та сама мила. На жаль, дорогих подарунків, та й подарунків взагалі, піднести сьогодні не вдасться. Ось і побачите, що ваша половинка більше любить: вас чи ваші подарунки.

Риби

Сьогодні ви почнете шкодувати, що зробили півроку чи рік тому. Однак нічого змінити вже не можна, це вам і ваша кохана людина підтвердить, якщо ви поцікавитеся його думкою. Що ж, можливо, настав час остаточно перевернути сторінку, взявши до уваги сумний досвід?

Related Post

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 12 квітня 2022 рокуЛюбовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 12 квітня 2022 року

Любовний гороскоп Овен Цього дня у вашої коханої людини буде доволі єхидний та грайливий настрій. Тому навіть на ваше бажання поговорити серйозно і відверто він жартуватиметься, безмірно вас цим дратуючи.

Гороскоп на 5 лютого 2022 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 5 лютого 2022 року для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на сьогодні 5.02.2022 року для кожного знаку зодіаку Гороскоп на 5 лютого 2022 року Овен Незважаючи на суворість, у вашу душу може зазирнути глибоке почуття. Воно зможе перевернути ваш

Гороскоп на 30 жовтня для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 30 жовтня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 30 жовтня 2020 Овен Не звертайтесь за допомогою до людей, яким не дуже довіряєте, і не зв’язуйте себе обіцянками, оскільки висока ймовірність їх не виконати. Постарайтеся у вільний