fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 22 квітня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Сьогодні ви відчуєте себе криголамом. Вам доведеться розчищати шлях, щоб пройти самому і провести за собою свою половинку. Проблеми величезними крижинами стоятимуть на вашому шляху, однак у результаті ви їх подолаєте. Увечері нарівні зі втомою ви зазнаєте задоволення.

Телець

Сьогодні вранці ви, шановні Тельці, мабуть, прокинетеся з думкою, що в житті час терміново щось змінювати. Очевидно, ви ще не вирішили, що саме. Зірки радять поговорити з вашою другою половинкою. Одна голова добре а дві краще! Тільки намагайтеся, щоб зміни були позитивними.

Близнюки

Сьогодні вашій коханій людині доведеться вас довго переконувати у справедливості своїх тверджень, бо ви чомусь зовсім не будете їй вірити, навіть якщо докладете до цього максимум зусиль. Втім, можливо, у вашій недовірливості є певний сенс, про який варто задуматися?

Рак

Сьогодні ви дізнаєтесь вашу половинку з нового, незвичайного боку. Ви й не думали, що вона може бути такою – а виявляється, може. Чи втішать вас несподівано відкриті в коханій людині якості, сказати досить важко. Але здивовані ви будете точно!

Лев

У цей день ваша кохана людина може чинити неадекватно та непередбачено. Але тільки не для вас: ви всі його моделі поведінки давним-давно вивчили і знаєте напам’ять. Прийде вам пояснювати оточуючим, що до чого, і навіть попереджати їх про можливу небезпеку.

Діва

Сьогодні вам варто виконати якусь вашу обіцянку, яку ви нещодавно дали вашій коханій людині, але про яку тим не менш благополучно забули. Обставини нагадають вам про нього сьогодні – і нехай цей нагадування стане першим кроком до правильної дії!

Терези

Сьогодні вашій коханій людині буде дуже важко виправити вам настрій, навіть якщо вам здаватиметься, що йому для цього не доведеться докладати майже жодних зусиль. Намагайтеся зробити все можливе для того, щоб його спроба увінчалася успіхом. Від вас також багато чого залежить.

Скорпіон

У будь-якій справі найважче – це розпочати. Потім саме покотиться, як під гірку. Саме сьогодні вам і вашій коханій людині варто зробити цей найперший, найважчий крок. Постарайтеся тримати його за руку, будьте поруч. Йому складніше, ніж вам, набагато.

Стрілець

Цього дня зірки рекомендують вам проявити увагу до батьків вашої коханої людини, причому по можливості щире і найсправжнісіньке. Постарайтеся зробити все можливе для того, щоб вони стали трішки щасливішими: тоді і вашій половинці буде світлішим на душі.

Козеріг

Сьогодні вам варто бути дуже уважним і запобіжним, щоб передбачити всі бажання, примхи та настрої вашої коханої людини та чинити в повній їм відповідності. Якщо у вас це не вийде, проблем може виявитися значно більше, ніж хотілося б.

Водолій

Сьогодні дуже важливо відслідковувати невербальну реакцію вашої коханої людини на ваші слова. Говорити він може все, що завгодно, але його мова не повною мірою відображатиме його внутрішній світ. Тому доведеться бути дуже уважним і робити серйозні висновки на порожньому місці.

Риби

Сьогодні ваш день буде трохи затьмарений. Невблаганно прийде начальник начальника з відрядження, і всі справи на роботі необхідно привести у відповідний порядок. Прийдеться навіть на якийсь час пожертвувати сім’єю і коханим чоловіком! Він повинен зрозуміти та пробачити. Крім того, подібні жертви незабаром можуть окупитися з лишком.

You cannot copy content of this page