fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 22 липня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вам захочеться обійняти вашу кохану людину і нікуди від себе не відпускати, по можливості ніколи. Якщо це у вас не вийде – а швидше за все, так і буде – постарайтеся максимально насолоджуватися кожною секундою, проведеною разом. Вони справді щастя.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні ви будете схильні до того, щоб робити нелогічні вчинки, причому намагатися пояснювати їх за допомогою логіки. На жаль, вашій коханій людині, так само як і іншим оточуючим вас людям, ця логіка буде незрозуміла, тому навіть не намагайтеся. Просто дійте.

Близнюки
21.05 – 21.06

У цей день для вас головне – не забути про ту мету, до якої ви йдете разом із вашою коханою людиною. Велика небезпека збитися з наміченого курсу і заблукати в трьох соснах, а потім і один одного розгубити. Будьте обережні, йдіть прямо і тримайтеся за руки.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вам варто відпочити від суспільства вашої коханої людини і ненадовго присвятити себе чомусь менш романтичному, але більш корисному. Наприклад, навчанню чи читанню книги, до якої так давно не могли дістатися. Та й вашій коханій людині вільний час не завадить.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вашій коханій людині приємно буде зробити вам якийсь сюрприз, який повинен буде вас порадувати і здивувати одночасно. Втім, якщо ви не зрадієте і не здивуєтеся, розчарування буде настільки сильним, що може завдати серйозних збитків вашим відносинам.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні зірки рекомендують вам з вашою коханою людиною обговорити якусь серйозну книгу, поговорити про філософію, нарешті пограти в шахи. І мізки розімніть, і зблизьтеся.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні ваша кохана людина повідомить вам дуже несподівану новину. Залишається лише сподіватися на те, що вона ніяк не загрожуватиме вашому благополучному спільному існуванню. Будьте готові прийняти її адекватно: або мужньо, або дуже радісно, ​​залежно від її змісту.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Насправді ви хотіли посміятися… А пожартували ненароком так вдало, що потрапили на хвору мозоль вашої другої половинки. Причому підбором. З розмаху. Постарайтеся сьогодні жартувати за мінімумом: невідомо, чим може вам обернутися черговий жарт і скільки вам потім його нагадуватимуть недобрим словом.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вам слід особливо чуйно ставитися до всіх бажань та настроїв вашої коханої людини. В іншому випадку він вирішить, що ви черстві і суха особа, і потім непросто його переконати у зворотному. Краще вкотре запитайте, чи все гаразд: перестрахуватися не завадить.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні ваша кохана людина на ваших очах зможе прочитати всю гаму почуттів, що обурюють вас. Цього не варто боятися, просто про це потрібно знати і не дивуватися, звідки вашій найближчій людині все про вас відомо навіть краще, ніж вам самим. Можете у нього безкоштовні консультації брати, до речі.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні на вас чекають несподівані знайомства з представниками протилежної статі, причому настільки несподівані, що ви самі потім дивуватиметеся, як у вас так вийшло: за логікою речей не мало б. Втім, напевно, новорічні дива для вас продовжуються.

Риби
19.02 – 20.03

Будьте готові до того, що сьогодні перед вами постануть труднощі етичного характеру. Можливо, заради коханої людини вам доведеться поступитися якимись своїми принципами та переконаннями. Або ж, навпаки, зробити вибір на їхню користь, але на шкоду коханню.

You cannot copy content of this page