fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 22 листопада 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ваша кохана людина захоче якимось чином змінити деякі традиції та підвалини вашого спілкування, внеси до них щось нове, свіже, особливе. Однак ви виявитеся дещо консервативнішою людиною, і вам важко буде перебудуватися на новий лад.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні ви зрозумієте, що все, що ви робили, ви робили недаремно. Можливо, результати будуть не зовсім такими, як ви очікували: не такими яскравими, не такими оптимістичними, не такими романтичними. Проте якимись вони будуть явно, і це вже великий плюс. Отже, ви можете рухатися далі дорогою вашого кохання.

Близнюки
21.05 – 21.06

Самотність – це коли є телефон, а дзвонить будильник. Сьогодні, на жаль, вам доведеться усвідомити всю глибину цієї фрази. Ваша половинка буде надто зайнята для того, щоб приділити вам достатньо уваги. Спробуйте отримати з вільного від неї дня максимум користі! У вас стільки незроблених справ!

Рак
22.06 – 22.07

Ракам можуть запропонувати досить захоплюючу програму на вечір – доведеться обирати між розвагою та необхідністю виконати обіцянку провести вечір із сім’єю. Якщо переможе почуття обов’язку – не робіть страждальне обличчя. Насправді – ви нічого не втратите. Ваші друзі проведуть час не так вже й весело.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вам доведеться згадати про існування такого короткого, але неприємного слова, як “треба”. Необхідність будь-якої дії в особистому житті буде тяжіти над вами подібно до Дамоклова меча, і, хочете ви того чи ні, щось зробити вам все ж таки доведеться.

Діва
23.08 – 23.09

Ваше щастя сьогодні у вашій коханій людині. Тільки змусивши його щиро посміхнутися, ви зможете усвідомити, що і вам на душі світло та сонячно. Про егоїзм, навіть розумний, доведеться, на жаль, забути. Все на благо своєї половинки – хоч би заради власного благополуччя!

Терези
24.09 – 23.10

У цей день вам буде приносити задоволення шокувати вашу кохану людину, причому будь-яким доступним вам способом. В принципі, йому й самому подобатиметься шокуватися, хіба що надто серйозні експерименти над його психікою ставити не треба: його інфаркт вам, мабуть, не потрібен.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вам буде досить важко не розчаруватися у вашій коханій людині, бо дуже багато вона, на вашу думку, робитиме не так, як вам би того хотілося. Постарайтеся бути терпимішими: сварками, криками і лайкою ви все одно нічого не досягнете.

Стрілець
23.11 – 21.12

Ваша половинка сьогодні стане вашим сонцем. Вона цілий день освітлюватиме вам шлях, зігріватиме вас, заспокоюватиме і підтримуватиме. А значить, море вам буде по коліна. Тому що ви точно знатимете: у вас вірять і вас люблять. Незалежно від того, вийшло задумане чи ні.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться розлучатися з якоюсь своєю мрією, і якщо день не буде їй відповідати, її настрій може бути стрімко зіпсований. Тому постарайтеся передбачити та передбачити все, наскільки це взагалі можливо.

Водолій
21.01 – 18.02

Цього дня у вирішенні ваших проблем із вашою коханою людиною вам допоможуть нетривіальні та навіть парадоксальні рішення. Чим несподіванішим буде те, що ви придумаєте, тим з більшою ймовірністю воно спрацює. Не бійтеся фантазувати та ризикувати! Гірше точно не буде!

Риби
19.02 – 20.03

Якщо у вас були якісь проблеми в особистому житті, то сьогодні вони почнуть повільно, але правильно сходити на ні. Причому процес буде абсолютно незалежно від вас і навіть, можливо, непомітно. Однак результат буде очевидний, і вам доведеться лише в радісному подиві розвести руками.

You cannot copy content of this page