fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 22 серпня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ваша кохана людина вирішить зробити вам якийсь сюрприз, проте зовсім не факт, що зробить. Можливо, для реалізації його планів не вистачить фінансових ресурсів, часу чи сил. Але бажання буде точно, у цьому можете навіть не сумніватися.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні кохання для вас не стоятиме на першому місці. Добре, якщо у списку ваших цінностей вона потрапить до першого десятка. На жаль, вашій коханій людині доведеться з цим змиритися: змінити що-небудь вона буде не в змозі. Однак постарайтеся бути до нього уважнішим: жива людина все-таки.

Близнюки
21.05 – 21.06

Для Близнюків сьогодні найактуальнішою сімейною проблемою буде усвідомлення неможливості виконати задумане. Обіцянки, дані напередодні другої половини – наприклад, заробити цього місяця більше, ніж попереднього – загрожують обернутися крахом, і тому радимо відвернути її (половини) увагу на щось нейтральне.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні справа, яка так давно і спритно у вас сперечалася, раптом сперечатися перестане, що викличе у вас роздратування, неприйняття долі та навколишнього світу – і як результат – сварку з вашою коханою людиною. Який, найімовірніше, ні в чому не винен. Намагайтеся тримати себе в руках.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вас у вашій коханій людині дратуватиме якась риса, яка завжди начебто подобалася. Однак саме в цей день її наявність викликатиме у вас неконтрольоване та незрозуміле почуття агресії. Втім, сила дії дорівнює силі протидії: від ненависті до кохання один крок.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вам важко буде думати про когось або про щось крім вашої любові та вашої коханої людини. Якими б не були ці думки, сумними чи радісними, постарайтеся від них відволіктися хоча б ненадовго, бо решті ваших обов’язків вони не сприятимуть. Скоріше навпаки.

Терези
24.09 – 23.10

Чи не здається вам, що ваша кохана людина надто стурбована якоюсь своєю проблемою, і тому зовсім не хоче звертати увагу на те, що і у вас не все так, як хотілося б? Постарайтеся їй сьогодні нагадати про своє існування і про те, що ви маєте право на слабкості.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні зірки радять носити з собою невеликий талісман: брелок, іграшку чи колечко, наприклад. Він допоможе вам у скрутну хвилину, яка напевно сьогодні настане, і не дасть зіпсуватися вашим стосункам із вашою коханою людиною. До речі, йому б теж непогано з собою носити талісман. Натякніть йому при нагоді.

Стрілець
23.11 – 21.12

Чим менше ви в цей день виявлятимете ініціативи, тим краще. На жаль, сьогодні вона для вас карається як ніколи. Нехай ваша кохана людина сама знаходить оптимальні виходи з ситуації, а ваш голос буде лише дорадчим, без права прийняття остаточного рішення.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні вашій коханій людині не захочеться вас втрачати. Навіть якщо те, що відбуватиметься між вами, втратою можна буде назвати лише з дуже великим перебільшенням, все одно його нервуватиме ситуація, що складається. Постарайтеся не забувати це.

Водолій
21.01 – 18.02

Цього дня вам варто уважно прислухатися до всього, що каже вам ваша кохана людина, навіть якщо вона говорить дуже швидко та дуже багато. Серед цього потоку думок цілком може зустрітися одна здорова, яка змінить ваше життя і ваші відносини з ним.

Риби
19.02 – 20.03

Стати для вашої коханої людини рідною матір’ю, навіть якщо статева приналежність диктує вам роль батька. Будьте терплячі, мудрі та поблажливі до його нерозумності. Саме ви тактовно і коректно можете наставити його на істинний шлях. Тільки не будьте нав’язливими: це може викликати роздратування.

You cannot copy content of this page