fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 22 січня 2023 року

Овен – Сьогодні ви на якусь мить зрозумієте, що ви з вашою коханою людиною, загалом, різні люди і часом розмовляєте зовсім різними мовами. Це буде досить неприємним відкриттям, але краще про деякі погані факти знати, ніж не знати.

Телець – Сьогодні вашій коханій людині здаватиметься, що ваші погляди спрямовані не на нього, а на пошук йому гідної заміни. Або не дуже гідною – хоч якийсь. Намагайтеся його переконати в тому, що це не так чи не зовсім так, інакше замучитеся відкачувати його від депресії.

Близнюки – Сьогодні ви цілком можете переплутати одну вашу кохану людину з другою або з п’ятою, дивлячись скільки таких у вас є. Прийде пам’ятати, кому що ви розповідали і, найголовніше, кого як звати. Бо якщо ви це переплутаєте – проблем потім не оберетеся.

Рак – Будьте обережні у розмові з вашою коханою людиною. Ви можете розслабитися і видати йому таємницю, яку йому поки що за статусом знати не належить: чи то час не настав, чи він не має поки що необхідного кредиту довіри. Тому слідкуйте за кожним своїм словом. Так, про всяк випадок.

Лев – Сьогодні вас не вдасться витягти з дому жодними силами. А якщо вдасться – щасливчики про це лише пошкодують. Тому якщо ви так хочете зустрітися сьогодні з вашою коханою людиною, краще запросити її до себе. Зрештою, чи не все одно де каву пити та розмовляти.

Діва – Сьогодні все те, що здавалося вам очевидним у ваших стосунках з вашою коханою людиною, може впасти, звестися нанівець, стертися і зникнути. Однак у ваших силах зберегти все це і навіть примножити були б сили, бажання і терпіння. А їх у вас має бути достатньо.

Терези – Весь сьогоднішній день – ваш, якщо правильно їм розпорядитися. Присвятіть його любові, ніжності та ласці – і свято душі та тіла гарантоване. Та й непогано було б залишитися наодинці з природою. До речі, ви, здається, давно забули про квіти на підвіконні. Вони ще не засохли остаточно?

Скорпіон – Сьогодні вашій коханій людині доведеться пояснювати вам очевидні речі, причому кілька разів. Втім, очевидними вони будуть тільки для нього, для вас багато чого стане одкровенням. Не намагайтеся це приховувати.

Стрілець – Сьогодні вашій коханій людині буде дуже важко сформулювати для вас своє ставлення до вас, до життя і до ситуації. Втім, зробити йому якось це доведеться, бо інакше він ризикує бути вами не зрозумілим, що може призвести до деяких проблем.

Козеріг – Цього дня вашій коханій людині захочеться допомогти вам у досягненні якоїсь вашої мети чи здійсненні вашої мрії. Допомога він надаватиме як словом, так і ділом, причому іноді не стільки допомагатиме за фактом, скільки заважатиме. Але головне – порив та бажання бути корисним!

Водолій – Сьогодні ви з вашою коханою людиною опинитеся на «різних хвилях», тобто з великими труднощами розуміти один одного, навіть висловлюючись загалом зрозумілими словами і загальновживаними термінами. Може, мова жестів вам допоможе, хоч трохи?

Риби – Сьогодні вранці ви, шановні Риби, мабуть, прокинетеся з думкою, що в житті час терміново щось змінювати. Очевидно, ви ще не вирішили, що саме. Зірки радять поговорити з вашою другою половинкою. Одна голова добре а дві краще! Тільки постарайтеся, щоб зміни були позитивними.

You cannot copy content of this page