fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 22 січня 2023 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 22 січня 2023 року

Овен – Сьогодні ви на якусь мить зрозумієте, що ви з вашою коханою людиною, загалом, різні люди і часом розмовляєте зовсім різними мовами. Це буде досить неприємним відкриттям, але краще про деякі погані факти знати, ніж не знати.

Телець – Сьогодні вашій коханій людині здаватиметься, що ваші погляди спрямовані не на нього, а на пошук йому гідної заміни. Або не дуже гідною – хоч якийсь. Намагайтеся його переконати в тому, що це не так чи не зовсім так, інакше замучитеся відкачувати його від депресії.

Близнюки – Сьогодні ви цілком можете переплутати одну вашу кохану людину з другою або з п’ятою, дивлячись скільки таких у вас є. Прийде пам’ятати, кому що ви розповідали і, найголовніше, кого як звати. Бо якщо ви це переплутаєте – проблем потім не оберетеся.

Рак – Будьте обережні у розмові з вашою коханою людиною. Ви можете розслабитися і видати йому таємницю, яку йому поки що за статусом знати не належить: чи то час не настав, чи він не має поки що необхідного кредиту довіри. Тому слідкуйте за кожним своїм словом. Так, про всяк випадок.

Лев – Сьогодні вас не вдасться витягти з дому жодними силами. А якщо вдасться – щасливчики про це лише пошкодують. Тому якщо ви так хочете зустрітися сьогодні з вашою коханою людиною, краще запросити її до себе. Зрештою, чи не все одно де каву пити та розмовляти.

Діва – Сьогодні все те, що здавалося вам очевидним у ваших стосунках з вашою коханою людиною, може впасти, звестися нанівець, стертися і зникнути. Однак у ваших силах зберегти все це і навіть примножити були б сили, бажання і терпіння. А їх у вас має бути достатньо.

Терези – Весь сьогоднішній день – ваш, якщо правильно їм розпорядитися. Присвятіть його любові, ніжності та ласці – і свято душі та тіла гарантоване. Та й непогано було б залишитися наодинці з природою. До речі, ви, здається, давно забули про квіти на підвіконні. Вони ще не засохли остаточно?

Скорпіон – Сьогодні вашій коханій людині доведеться пояснювати вам очевидні речі, причому кілька разів. Втім, очевидними вони будуть тільки для нього, для вас багато чого стане одкровенням. Не намагайтеся це приховувати.

Стрілець – Сьогодні вашій коханій людині буде дуже важко сформулювати для вас своє ставлення до вас, до життя і до ситуації. Втім, зробити йому якось це доведеться, бо інакше він ризикує бути вами не зрозумілим, що може призвести до деяких проблем.

Козеріг – Цього дня вашій коханій людині захочеться допомогти вам у досягненні якоїсь вашої мети чи здійсненні вашої мрії. Допомога він надаватиме як словом, так і ділом, причому іноді не стільки допомагатиме за фактом, скільки заважатиме. Але головне – порив та бажання бути корисним!

Водолій – Сьогодні ви з вашою коханою людиною опинитеся на «різних хвилях», тобто з великими труднощами розуміти один одного, навіть висловлюючись загалом зрозумілими словами і загальновживаними термінами. Може, мова жестів вам допоможе, хоч трохи?

Риби – Сьогодні вранці ви, шановні Риби, мабуть, прокинетеся з думкою, що в житті час терміново щось змінювати. Очевидно, ви ще не вирішили, що саме. Зірки радять поговорити з вашою другою половинкою. Одна голова добре а дві краще! Тільки постарайтеся, щоб зміни були позитивними.

Related Post

3-и знаки зодіаку очікує щасливий період під Новий рік3-и знаки зодіаку очікує щасливий період під Новий рік

Для представників цих сузір’їв настане період нових відкриттів та позитивних емоцій. Астрологи визначили знаки зодіаку, для яких настане період нових відкриттів та позитивних емоцій із 27 по 30 грудня. Представники

Любовний гороскоп на тиждень з 5 по 11 червня 2023 року для кожного знака зодіакуЛюбовний гороскоп на тиждень з 5 по 11 червня 2023 року для кожного знака зодіаку

Вплив планет часто допомагає людям у любовній сфері, наділяючи простір позитивною енергетикою. Враховуйте поради астрологів, щоб уникнути проблем в амурній сфері та зміцнити стосунки цього тижня. На початку літа кохання розквітає. Люди хочуть

Гороскоп на 24 серпня 2022 року для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 24 серпня 2022 року для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН: Ладити з оточуючими сьогодні буде неважко. Ви здогадаєтеся, про що думають інші, знайдете підхід до тих, з ким раніше не знаходили спільної мови. Випадкове знайомство може започаткувати дружні або