fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 22 вересня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Терпіння і труд все перетруть. Сьогодні ця фраза якраз про вас. Якщо ви дійсно хочете домогтися уваги і прихильності від особи, що вам сподобалася – доведеться докласти максимум зусиль, фізичних, моральних і навіть, можливо, матеріальних. На жаль, ніхто не обіцяв, що буде легко.

Телець
21.04 – 20.05

Ваша робота чи навчання настільки захлеснула вас, що про існування особистого життя ви вже, здається, і забули. Постарайтеся якось припинити це неподобство або це спробує зробити вашу кохану людину уважнішою, якщо така у вас ще залишилася в результаті вашої бурхливої ​​діяльності.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні поведінка вашої коханої людини може вас шокувати, причому сильно та неодноразово. Спробуйте зрозуміти, чому він поводиться саме так. Поганий настрій? Спроба щось вам показати чи довести? Чи він нарешті став самим собою і тепер буде таким завжди?

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вам варто забути на секунду про почуття до вашої коханої людини і подивитися на неї неупереджено, збоку, чужими очима. Можливо, це допоможе вам краще зрозуміти, побачити в ньому щось, що досі було від вас приховано рожевими окулярами. Корисно іноді буває.

Лев
23.07 – 22.08

Ваша проблема вирішиться тільки в тому випадку, якщо ви поставите перед собою конкретну мету: до чого ви хочете прийти, – і зможете пояснити її зрозуміло вашій коханій людині, щоб і він її побачив. Тільки ціль ця має бути дуже конкретною, без будь-яких словесних розмитостей і метафор.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні зірки рекомендують поговорити з вашою коханою людиною дуже відверто на всі ті теми, які вас турбують. Краще отримати чесні, але не тішать вас відповіді, щоб орієнтуватися в ситуації, ніж бути свято впевненим, що все добре, коли насправді все абсолютно не так.

Терези
24.09 – 23.10

Як би вам сьогодні не хотілося відволіктися від вирішення ваших проблем із вашим особистим життям, робити цього в жодному разі не можна. Саме в цей день у вас з’явиться унікальна можливість змінити все на краще, причому швидко і максимально безболісно.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні ваша кохана людина вирішить, що найближчий шлях до вашого серця лежить через шлунок, причому через любов вашого шлунка до солодощів. Тому будьте готові до того, що вас загодовуватимуть шоколадом, мармеладом, карамеллю та іншими солодощами, не особливо з вами радиючись,

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні у Стрільців висока небезпека чимось захворіти і з великою ймовірністю свою половинку цієї ж гидоти заразити. Втім, це дозволить вам провести незабутній тиждень разом, відчуваючи однакові болючі та душевні відчуття. Сумнівна, але все ж таки романтика.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні для вас буде дуже важливо підтримати дружні стосунки з людьми, близькими до вашої коханої людини: її родичами, друзями, товаришами по службі і всіма тими, кого він вважає потрібними йому персонами. Постарайтеся зробити це максимально щиро, ненав’язливо та тактовно.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні у вашій коханій людині прокинеться екстремал, і він спробує розбудити цього страшного звіра і у вашій душі, причому діяти буде дуже активно. Будьте готові до того, що вам доведеться разом підкорювати гірські вершини, залазити на восьмий поверх абсолютно гладкою стіною або робити ще щось подібне.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вам здасться, що вашій коханій людині не так цікаво з вами спілкуватися, як це бувало раніше. Можливо, це буде хибне відчуття, пов’язане з тим, що в нього видасться непростий день і він не відчуватиме нічого, крім нелюдської втоми.

You cannot copy content of this page