fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 22 жовтня 2022 року

  • від

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні з вашого життя піде щось хороше. Або хтось добрий. Не сумуйте та не втрачайте надію: з настанням наступного дня кардинальні зміни на вас не чекають. Принаймні відразу. Тому не варто таким трагічним поглядом дивитися на вашу кохану людину: що б не трапилося, вона у завтрашній день увійде разом з вами. Принаймні у вашому серці точно.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні, схоже, збудуться всі ваші гірші побоювання щодо ваших стосунків із вашою коханою людиною. Станеться те, чого ви так давно боялися. Однак воно насправді може виявитися не таким страшним, як здавалося і, можливо, навіть призведе до сприятливих наслідків.

Близнюки
21.05 – 21.06

Нерішучі? Правильно. Сміливі кроки найкраще відкласти на потім. А поки що тихенько все обдумати, обговорити, розписати всі плюси та мінуси, всі наслідки. Зірки не сприяють необдуманим вчинкам, зате благоволять їх ретельному і ретельно обмірковуванню.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вашій коханій людині здаватиметься, що її світ звалився, і нічого вже ніколи не буде так, як раніше. Намагайтеся заспокоїти його і запевнити, що поки ви з ним поряд, нічого страшного статися не може за визначенням. Нехай не дуже логічно – зате те, що потрібно.

Лев
23.07 – 22.08

Ви дивовижна людина. Залишається тільки дивуватися, чому це очевидно лише для вас самого. Може, ви просто лінуєтеся дивувати оточуючих? Так спробуйте – це помітно підвищить ваш рейтинг у їхніх очах.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні – гарний день для того, щоб підбити підсумки, зрозуміти, що зроблено, що не зроблено і що ще не потрібно зробити. Коли ви відповісте на ці запитання для себе, задайте їх і вашій половинці. Вона напевно додасть до вашого списку щось нове, важливе та цікаве.

Терези
24.09 – 23.10

А вам не здається, що своїм коханням і турботою ви душите вашу кохану людину? Він задихається у ваших обіймах і мріє лише про одне: про ковт свіжого повітря. Зірки не закликають вас любити вашу половинку менше, проте по сорок разів на день телефонувати їй на мобільник, щоб переконатися в тому, що у неї все добре, мабуть, не варто.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вам все буде простіше, швидше та веселіше робити в компанії вашої коханої людини, особливо якщо для неї допомога вам буде на радість. В іншому випадку ваша спільна справа виявиться важким обов’язком для обох сторін, що не зможе не позначитися на результаті і настрої.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні ви будете схильні до того, щоб неправильно трактувати слова вашої коханої людини, причому її це не стільки ображати, скільки дивуватиме: він щиро віритиме в те, що говорить все гранично ясно, зрозуміло і без жодних приводів. для сумнівів…

Козеріг
22.12 – 20.01

Ви сьогодні будете тримати вашу половинку в строгості і виховуватимете його від душі, ніби ви його строгий і люблячий батько, а він трирічний нерозумний. Навряд чи йому сподобається такий стан речей, тому постарайтеся тримати себе та свої педагогічні пориви у вузді.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні ваша кохана людина буде надто самовдоволеною і самовпевненою, що не додасть їй поваги у ваших очах. Постарайтеся донести до нього думку про те, що у тих, хто любить себе, суперників не буває, і ви таким ставати не збираєтеся в жодному разі.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні вам дуже захочеться повернути якийсь етап у вашому спільному житті. Те, що відбувається з вами зараз – неправильно і неприродно, чи справа тоді… Втім, назад повернутися річкою життя неможливо: занадто сильна в неї течія. Можливо, краще знайти щось, що чекає на вас попереду?