fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 березня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Сьогодні вам буде досить складно перебувати далеко від вашої коханої людини, бо кожна хвилина віддалік від неї сприйматиметься як пара-трійка високосних років, наповнених важкою каторжною працею та моторошними душевними випробуваннями. Тож кредо цього дня – «З коханими не розлучайтеся».

Телець

Сьогодні вам варто у всьому прислухатися до порад друзів: вони скажуть саме те, що найбільше підходить для вас і вашої коханої людини на даний момент. Однак йому про ваші консультації знати не варто: нехай думає, що це плоди виключно вашого розумового процесу.

Близнюки

Сьогодні шукайте подвійне дно у всьому, що вам каже ваша половинка. Цілком ймовірно, що сьогодні її промови будуть сповнені натяків, які ви просто повинні розглянути, інакше гріш вам ціна як близькій людині. З її погляду, зрозуміло. Втім, не варто шукати чорну кішку у темній кімнаті, особливо якщо її там немає.

Рак

Сьогодні ви зрозумієте, що все те, на що ви витрачали дуже багато сил і нервів, насправді робиться швидко, легко і навіть із задоволенням. А значить, особисте життя не така вже й складна штука – будь-якому її аспекту можна радіти щиро, сильно й щиро.

Лев

Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться отримати від вас якийсь речовий доказ ваших почуттів. Лист, листівку, маленький подарунок – все, що можна потримати в руках і зберегти на добру пам’ять про цей етап ваших стосунків, хоч би яким він був.

Діва

Не намагайтеся сьогодні привернути до себе увагу вашої половинки. Вона зайнята важливою справою, і якщо її відволікати – нічого, крім роздратування, ви не отримаєте. Потерпіть небагато: скоро її справи закінчаться, і тоді весь вільний час буде присвячений вам і лише вам.

Терези

Навіть якщо вам соромно в чомусь зізнатися вашій коханій людині, сьогодні це зробити все ж таки варто. Він вас швидше за все прийме, зрозуміє і пробачить, у вас з душі впаде досить відчутний бруківка, та й стосунки стануть якось ближче, простіше і радісніше. Вам сподобається!

Скорпіон

У цей день вашій коханій людині буде непросто піддатися на ваші умовляння і зробити те, що ви вважаєте за потрібне. Тому вам доведеться переконати його в тому, що ідея належить йому і лише йому. Це виявиться непростим завданням, але вам цілком під силу з нею впоратися.

Стрілець

Якщо у вас вдома з вашої легкої руки оселився нільський крокодильчик або невелика змійка довжиною в два метри, то саме в цей день вони можуть виявити легке занепокоєння, висовуючи з клітки свої милі добродушні мордочки. Але сьогодні, поспішаємо вас порадувати, вам нічого не загрожує – вони просто хочуть трохи уваги з вашого боку! Діти, до речі, захочуть того ж таки.

Козоріг

Сьогодні вашій коханій людині дуже захочеться зробити вам несподіване задоволення, і у нього це навіть вийде, якщо ви не заважатимете. А способів завадити у вас буде достатньо: зайве питання, невчасне повернення додому, погляд не в той бік.

Водолій

Сьогодні варто приділити хоча б кілька годин спільному відпочинку. Навряд чи у вас вийде виїзд на природу, а ось спільний похід у кафе чи театр організувати цілком можна. Як і мирний перегляд телевізора або старих фотографій будинку. Зрештою, головне – не що робити, а разом із ким робити.

Риби

Цього дня варто звернути увагу на те, що саме ви кажете вашій коханій людині. Можливо, деякі слова, які давно вже стали для вас звичними та звичайними, для нього досі не втратили свіжості, і він, як і раніше, млить від вашого «люблю» або здригається від «відстань».

You cannot copy content of this page