fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 червня 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 червня 2022 року

Овен
Цей день для вас буде успішним тільки в тому випадку, якщо поряд з вами буде знаходитись улюблена вами та любляча вас людина. Нехай не фізично (на роботу його привести, напевно, буде складно). Однак ви повинні точно знати, що про вас думають, за вас турбуються і на вас чекають.

Телець
Сьогодні ваша кохана людина візьме на себе цілком і повністю відповідальність за кожен ваш крок. Ви, звичайно, можете зробити так, що він про це пошкодує, бо йому за вас буде незмінно соромно, але зірки чинити таким чином не рекомендують: чи мало ще колись знадобиться.

Близнюки
Витратьте трохи часу та грошей і знайдіть вашій коханій людині іграшку, яка була б максимально схожа на нього обличчям, формою чи загальним настроєм. Саме сьогодні шанси знайти таке диво дуже великі. До речі, може статися і зворотне: купивши іграшку, ви можете зустріти людину, дуже на неї схожу, яка і виявиться вашою Долею.

Рак
Сьогодні зірки рекомендують вам зайнятися з вашою коханою людиною якоюсь спільною справою, не пов’язаною з отриманням прибутку чи іншими матеріальними вигодами. Головним для вас буде не результат, а процес спільного діяння, що згуртовує і зближує.

Лев
Сьогодні ваші стосунки з вашою коханою людиною несподівано зміняться на краще. Причому настільки несподівано, що ви довго шукатимете каверзу в події, бо будете просто не в змозі повірити у своє щастя. І все ж зірки дуже радять не витрачати дорогоцінний час на марну рефлексію, а кидатися в щастя з головою.

Діва
Сьогодні виявиться, що почуття вашої коханої людини куди глибші, ніж вам здавалося весь цей час. А значить, змінити їх будь-яким чином буде практично нереально, навіть якщо ви дуже цього захочете. Втім, стабільність – це добре.

Терези
Сприятливий день для знайомства. Знайомитися ви можете будь-де: на вулиці, в метро, ​​в мережі або на роботі. Умова лише одна: будьте оригінальні. Тиради про погоду, наприклад, застаріли як ідея та давно нікого не дивують. Краще запропонуйте обговорити нагальні проблеми генетики — так ви спричините більший інтерес.

Скорпіон
Сьогодні вам буде непросто зважитися на якийсь відповідальний вчинок, який цілком може змінити ваше особисте життя на краще, тому що ви боятиметеся того, що зміни відбудуться все ж таки на гірше. Втім, хто не ризикує, не п’є шампанського.

Стрілець
День імені рюшечок, оборочок і, як це зазвичай називають, телячих ніжностей. Сміливо можете називати вашу кохану людину лапочкою, пупсиком або пусечкою, нехай це і не в традиціях вашої пари. Сьогодні зірки дозволяють. Головне, як водиться, не переборщити.

Козоріг
Яким би великим не було місто, де ви живете, це все одно не виключає можливості випадкової небажаної зустрічі, особливо в цей день. Тому якщо у вас більше, ніж одна улюблена людина на даний момент, краще в її суспільстві на вулицю не виходити, щоб уникнути зустрічі з другим.

Водолій
У цей день постарайтеся не робити зауважень вашій коханій людині, навіть якщо вам цього дуже захочеться. Навіть найсправедливішу критику він сприйняти буде просто не в змозі і подібно до їжачка випустить назустріч вам сотні колючок. Ви ж не цього прагнете…

Риби
Сьогодні вашій коханій людині здаватиметься, що вона не варта того, щоб перебувати з вами поруч. Ваша мета – переконати його у зворотному, якщо ви, зрозуміло, хочете продовжувати з ним стосунки. Від ступеня вашої переконливості залежатиме яскравість блиску в його очах.

You cannot copy content of this page