fbpx
Перейти до вмісту

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 грудня 2021 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 грудня 2021 року

Овен

Сьогодні зірки радять влаштувати спільне чаювання. Можна вдвох із коханою людиною, а можна і всю рідню до десятого коліна покликати: тоді інтимності не вийде, зате сімейний вечір видасться просто приголомшливий: теплий, душевний. Тільки пирогами та плюшками запасіться. Краще за власне виготовлення.

Телець

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто подолати деяке сором’язливе ставлення до вас перш ніж зважитися на ту чи іншу дію, причому досить безневинну. Постарайтеся допомогти йому розкріпачитися, підбадьоривши його словом чи ділом – як тільки ви вмієте.

Близнюки

Як би ви з вашою коханою людиною були близькі за духом одне одному, все ж люди ви різні. Сьогодні під час вирішення деяких питань цей фактор обов’язково треба буде врахувати. В іншому випадку хтось із вас двох залишиться незадоволеним результатом і вечір для нього буде зіпсований.

Рак

Цього дня вашій коханій людині доведеться по десять разів пояснювати якісь вельми очевидні для вас істини. На жаль, пояснити все до кінця вам так і не вдасться: деякі речі залишаться незрозумілими та невідчутними. Доведеться якось із цим змиритися.

Лев

Сьогодні велика ймовірність зустріти людину, яка відіграє дуже важливу роль у вашому особистому житті. Можливо, він не стане вашою другою половинкою і навіть кимось схожим. Але може статися так, що він вас з нею познайомить або посварить назавжди.

Діва

Телефонний дзвінок застане вас у саму невідповідну хвилину. Трубку візьміть обов’язково! Те, що вам скажуть, може значно змінити ваші плани на день, або навіть на все життя. Цілком можливо, це буде ще один крок до того заповітного дня, коли Марш Мендельсон гратиме для вас!

Терези

Намалюйте на двох будинок вашої мрії! Якщо у вас поки що немає можливості втілити такі задуми в реальність, нехай вони існують хоча б на папері. Побудуйте спільне майбутнє, звійте затишне гніздечко. Ця невелика гра покаже, наскільки різних чи однакових речей ви хочете від життя.

Скорпіон

Поганих днів немає. Цей теж непоганий, хоча зранку настрій може виявитися дещо тужливим, а фізіономії членів сім’ї – похмурими. Нехай вони самі розбираються зі своїм настроєм, а вам виправляти його рекомендується в оточенні прекрасного. Сходіть у музей, оранжерею або хоча б у квітковий магазин.

Стрілець

Сьогодні вашій коханій людині доведеться проявити якусь наполегливість для того, щоб переконати вас у вірності свого вирішення вашої спільної проблеми. Втім, зовсім не факт, що вас ця наполегливість переконає, бо у вас буде своє бачення цього рішення.

Козоріг

Спільна праця нині не зблизить вас ні з ким – тільки викличе роздратування. Так що якщо у ваших планах стоїть завдання комусь сподобатися, краще віддати перевагу сумісному відпочинку. Він і приємніший.

Водолій

У цей день вам захочеться поводитися з вашою коханою людиною не так, як завжди. А він, навпаки, мріятиме про спілкування з вами і лише з вами. Доведеться шукати якусь золоту середину, щоб уникнути сварок та взаєморозуміння. Зірки впевнені в тому, що вона знайдеться.

Риби

Сьогодні ви плутатимете очевидні речі і забуватимете очевидні факти, що ускладнить для вашої коханої людини процес розуміння того, що ви хочете йому сказати. Втім, ви так давно разом і так добре знаєте одне одного, що слова вам і не потрібні: і по поглядах все зрозуміло буде.