fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 грудня 2022 року

Овен – Сьогодні вашій коханій людині не доведеться довго вас на щось умовляти: ви і самі будете на все згодні без бою. Постарайтеся хоча б недовго пограти в недоступність, щоб зробити для вашої половинки більш цікавою, а результат – більш радісним і несподіваним.

Телець – Сприятливий день для спільних поїздок за місто. Настільки сприятливий, що заради такої поїздки просто необхідно відкласти убік всі інші справи. Просто саме сьогодні і саме за містом, на природі, станеться між вами те, що ви так давно чекали. І чого б чекали ще дуже довго, якби не послухалися поради зірок.

Близнюки – Сьогодні вашій коханій людині здаватиметься, що вона найчудовіша у світі, а це, як відомо, початок зоряної хвороби. Коли любиш себе – суперників не буває. Якщо ви донесете до нього цю істину, можливо, вам вдасться зупинити неприємний процес.

Рак – Сьогодні фінанси Раків можуть заспівати такі несамовиті романси, що їхні відгуки будуть відчуватися у будь-якій розмові, яка вам спаде на думку завести з членами сім’ї. На жаль, це загрожує серйозними розбратами. Може, чим даремно базікати, подумаєте, як вирішити проблему з грошима? До речі, шанс придумати щось варте у вас є, причому непоганий.

Лев – Сьогодні вашій коханій людині буде складно зосередитися на тому, що ви їй говорите і зрозуміти, що маєте на увазі під тим чи іншим виразом. Уникайте барвистості в словах — виправдатися тим, що це була мова мови, буде важче, ніж висловити свою думку без витівок, нехай і не дуже витончено.

Діва – Цей день доведеться присвятити не найприємнішому у світі спілкуванню – вам доведеться виправдовуватися. Неважливо, чи робили ви щось погане чи ні — ваша вина буде оголошена очевидною і вам залишиться лише визнати її і спробувати пояснити свою поведінку. Хай щастить.

Терези – Сьогодні вам варто продемонструвати вашій коханій людині працьовитість і готовність виконувати будь-яке поставлене перед вами завдання до переможного кінця. Ці якості, безперечно, йому сподобаються і додадуть вам шарму в його очах. А вам тільки цього треба…

Скорпіон – Сьогодні вашій коханій людині захочеться продемонструвати вам, який він розумний і самостійний і тим самим змусити вас ним пишатися. Однак подібна його дія може викликати у вас і зворотну реакцію, яку ви все ж таки постарайтеся тримати при собі.

Стрілець – Сьогодні у вашої коханої людини з’явиться новий друг або близька людина, а нове – це завжди цікаве, тому у вас з’явиться причина для ревнощів. Зірки б все ж таки радили цього дня стосунків не з’ясовувати: швидше за все, вже завтра новому знайомству приділятиметься набагато менше часу та уваги.

Козеріг – Сьогодні зірки рекомендують вам бути обережнішими в процесі спілкування з вашою коханою людиною, бо все сказане вами вона прийматиме занадто близько до серця. Постарайтеся врахувати цей факт і не говорити про те, що може бути зрозуміло двояко і витрактовано двозначно.

Водолій – Відповідний день для того, щоб відкрити з вашою коханою людиною спільну справу, розпочати новий бізнес, створити фірму. Однак не варто забувати про те, що ділові відносини найчастіше заважають любовним. Тому зважте всі «за» і «проти», перш ніж зважитися на щось подібне.

Риби – Сьогоднішній день буде багатий на приємні любовні відчуття: трепет, радість, пристрасть, щастя і бажання обійняти весь світ, ревнощі, образа, гіркота… Вся палітра почуттів відкриється перед вами, і ви, подібно до талановитого художника, відбиратимете найпридатніші для картини вашого кохання.

You cannot copy content of this page