fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 квітня 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Сьогодні буде день несподіваних зустрічей. Ви можете зіткнутися з вашим колишнім коханням там, де ви зовсім цього не очікували. Це може спровокувати ревнощі вашої другої половинки. Взагалі ревнощі – це здорово: у невеликих кількостях вона мобілізує почуття. Але лише у невеликих!

Телець

Цього дня вам дуже допоможуть такі чудові почуття, як віра та надія. Саме завдяки їм ви зможете витерпіти все те, що приготує вам доля і пронести через ці 24 години своє почуття до якоїсь чудової людини. Ваші старання окупляться вам сторицею!

Близнюки

Сьогодні вдалий день, щоб поділитися з кимось своїми потаємними думками. Робіть це не поспішаючи і у подробицях. Якщо від вас ще не втекли, то справді люблять.

Рак

Сьогодні для вас буде дуже багато означати думку ваших друзів та знайомих щодо вашої коханої людини. І якщо ви раптом дізнаєтесь, що хтось його не схвалює, у вас може закрастись серйозний сумнів: а чи варто взагалі з ним продовжувати стосунки. Втім, бути з ним вам, а не знайомому.

Лев

Леви, сьогодні дуже небезпечний день для ваших стосунків. Є ймовірність того, що ваш партнер може вам змінити, причому з людиною, яку ви добре знаєте. Чи можете ви пробачити зраду? У будь-якому випадку зірки радять вам не піддаватися паніці – поводьтеся спокійно та благородно.

Діва

Цього дня не варто все вирішувати за вашу кохану людину. Він може прийняти рішення і самостійно, причому цілком може зробити це оригінальним і несподіваним для вас чином. Використовуйте ще один шанс краще дізнатися про вашу другу половинку!

Терези

Цей день треба провести вдвох під покровом вікового дерева, слухаючи спів птахів. Напружена з деревами, птахами та можливістю куди б там не було поїхати? Ну хоч поруч із горщиком герані один одного за руки п’ять хвилин потримайте — це ви можете собі дозволити?

Скорпіон

Сьогодні вам буде страшно зважитися на щось нове у вашому особистому житті, однак зробити це буде необхідно, інакше ваші стосунки з вашою коханою людиною стануть нагадувати вам болото, в якому не буде затишно ні вам, ні йому. Намагайтеся докласти максимум зусиль до того, щоб цього не сталося.

Стрілець

Постарайтеся приділяти цього дня вашій коханій людині якнайбільше уваги. Проте нав’язливим не варто. Грань між цими двома станами досить тонка, але вам вдасться її намацати і, більше того, через неї не переступати. Ваша половинка це оцінить, повірте.

Козеріг

Сьогодні у вашому житті неодмінно станеться подія. Не факт, що приємне, але – переживете! Станете розумнішим і розбірливішим. А наступного разу просто частіше згадуйте, що треба любити все-таки більше, ніж партнера. І повагу до себе сприймати як належне, а чи не як подарунок на Новий рік.

Водолій

Якщо раптом сьогодні вам стане незатишно, холодно і страшно, то найкращі ліки – це обійми коханої людини. Або хоча б просто люблячого, якщо вже ці дві якості ніяк в одній особі не поєднати. Ви відчуєте, як вас почне «відпускати» і як сили повернуться до вас!

Риби

Не чекайте від цього дня надто багато. Особливо в плані кохання і всього, що стосується вашої коханої людини. Швидше за все, розчарувань у цій галузі вам сьогодні не уникнути, тому зірки радять готуватися до гіршого, і якщо це найгірше не настане, це буде для вас дуже приємним сюрпризом!

You cannot copy content of this page