fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 липня 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні вашій коханій людині не доведеться добиватися від вас якоїсь дії чи визнання: ви все зробите добровільно та з радістю. Постарайтеся однак, щоб елемент якоїсь боротьби за ваше слово чи справу все ж таки був, інакше може стати зовсім нудно.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні ваші розмови з вашою коханою людиною нагадуватимуть монолог. Іноді вам взагалі здаватиметься, що він не слухає вас, а спить з розплющеними очима. Можливо, йому нецікава тема чи вона здається неактуальною? Можливо, він просто не розуміє вашої термінології?

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні ви відчуєте себе досить самотньо навіть в обіймах коханої людини. Вам увесь час здаватиметься, що вас недостатньо люблять і цінують, а тих малюків, що вам дають, вам і не треба зовсім. Намагайтеся сховати свій запал у кулак: швидше за все ви перебільшуєте, і все зовсім не так.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вашій коханій людині буде важко зважитися на якийсь дуже важливий крок, необхідний для розвитку ваших стосунків. Доведеться вам або тактовно йому допомогти зробити необхідну дію або ж почекати, поки клієнт дозріє самостійно.

Лев
23.07 – 22.08

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти, що саме вона має зробити для того, щоб вам з нею було добре, тепло та затишно. Тому він намагатиметься чинити і так, і так, що спричинить безліч перешкодливих помилок з його боку і кілька розладів з вашого.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні ви будете як ніколи доброзичливі та привабливі, та настільки, що до вас як магнітом буде притягувати різноманітних незнайомих вам людей. Можливо, серед них виявиться той, якого ви так давно шукали в безликому натовпі і ніяк не могли знайти… Придивіться!

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вашій коханій людині непросто буде зробити правильний вибір між вашими суспільством і суспільством його друзів. Швидше за все, протягом усього вечора він сумніватиметься в тому, що він віддав перевагу потрібній компанії і не образив іншу.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні ваша кохана людина буде відволікати вас від роботи, причому досить серйозно. Через нього ви можете не встигнути закінчити якийсь проект або зробити ту чи іншу свою дію неякісно. Розставте пріоритети: що вам важливіше зараз.

Стрілець
23.11 – 21.12

У цей день різні досягнення технічної думки людства допоможуть вам налагодити тісніший контакт із вашою коханою людиною, особливо якщо вона знаходиться за багато тисяч кілометрів від вас. Втім, ви можете використовувати блага цивілізації навіть перебуваючи в одній кімнаті.

Козеріг
22.12 – 20.01

Виявляється, час, який ви з вашою коханою людиною провели порізно, не пройшов даремно ні для вас, ні для нього. Сьогодні ви з подивом для себе виявите, що ви обоє досить сильно змінилися, а отже, і ваші стосунки зараз не такі, як були раніше. Краще чи гірше?

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні вашій коханій людині не доведеться проводити багато часу за вирішенням ваших проблем, тому що ви цілком зможете вирішити їх самостійно. Його завданням буде лише підштовхнути вас у правильному напрямку, надати потрібне прискорення вашим думкам та рухам.

Риби
19.02 – 20.03

Сьогодні для вас дуже важливо розставити для себе всі пріоритети та включити в побудовану ієрархію вашої коханої людини. На якому б місці він не знаходився, важливо, щоб цю його позицію не змогли змінити жодних обставин. Надійність і стабільність понад усе.

You cannot copy content of this page