fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 листопада 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ви відчуєте, що душевно і духовно ви набагато доросліші за вашу кохану людину, навіть якщо ваш фізичний вік вказує на зворотні тенденції. Постарайтеся, однак, не бравувати цим і тримати свою дорослість у вузді, щоб не образити вашу половинку.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко перемогти свою боязкість і зізнатися нарешті вам у чомусь дуже великому, світлому і нескінченно важливому. Постарайтеся підбадьорити його, але ні в якому разі не бентежити додатково. Нехай сам на все наважиться.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вашій коханій людині буде важко спілкуватися з вашими близькими людьми. Перед ним стане щось на кшталт бар’єру, перепони, чогось непереборного і дуже страшного. Тому постарайтеся не нервувати його зайвий раз і в жодні компанії не виводити. Хіба якщо сам попросить.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вашій коханій людині дуже знадобляться допомога та підтримка. Якщо він не отримає їх від вас, він вирушить на їх пошуки в компанію друзів або малознайомих людей, де цілком може знайти відповідного втіха, здатного згодом зайняти ваше місце в його серці.

Лев
23.07 – 22.08

Ви можете знайти джерело ніжних почуттів там, де ніяк не очікували його виявити. Досліджуйте це дивне явище — воно, безумовно, варте уваги.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто впоратися з якимось своїм комплексом, який заважає йому бути ще ближче до вас, ще краще за вас розуміти і ще простіше вам відкриватися. Постарайтеся допомогти йому у боротьбі з цим страшним чудовиськом. Кому як вам цим займатися.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вам дуже захочеться піти від світу, сховатися від людей і зробити все можливе, щоб вас забули якнайшвидше. Втім, все це викликано лише недоліком кохання по відношенню до вас з боку вашої коханої людини. Одне тепле слово – і все стане на свої місця.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вам чекає довгий похід кіно, кафе, ресторани, театри… Можливі варіації, але все одно культурне життя кипітиме. І все це завдяки вашій коханій людині! Так що вам вирішувати, говорити йому за такий наповнений графік спасибі або навпаки сварити як слід.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вам дуже важливо в потрібний час опинитися в потрібному місці. Це вплине на ваші стосунки з вашою коханою людиною, причому змінить їх у правильний бік, навіть якщо вам спочатку і здасться, що до гіршого. Вважайте цей день якимось переломним моментом вашого життя.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні ви дізнаєтеся, що ваша кохана людина – скарб. Але не в сенсі скриня з дорогоцінними металами, зарита в землю з незрозумілими цілями, а цілком собі справжнє, володіння яким є щастям, причому таким, що бажаючі вам позаздрити встануть у довгу чергу.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні нікого не бійтеся: люди здебільшого бажатимуть вам тільки добра. А вже ваша кохана людина особливо. Йому ніби ви особливо дорогі в задоволеному і щасливому стані. Втім, голову і пильність теж втрачати не варто, стануть у пригоді про всяк випадок.

Риби
19.02 – 20.03

Для Риб сьогодні основною проблемою стане фінансова: доведеться обмірковувати, як витратити велику суму грошей (ймовірно, дали премію на роботі або за один день подвоївся ВВП). Обговоріть це з чоловіком і вирішіть, чи краще купити нову машину (можна пральну) або відкласти на поїздку до якоїсь екзотичної країни (до Монголії, наприклад).

You cannot copy content of this page