fbpx
Цей день Гороскоп Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 листопада 2022 року

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 листопада 2022 року

Овен
21.03 – 20.04

Сьогодні ви відчуєте, що душевно і духовно ви набагато доросліші за вашу кохану людину, навіть якщо ваш фізичний вік вказує на зворотні тенденції. Постарайтеся, однак, не бравувати цим і тримати свою дорослість у вузді, щоб не образити вашу половинку.

Телець
21.04 – 20.05

Сьогодні вашій коханій людині буде досить важко перемогти свою боязкість і зізнатися нарешті вам у чомусь дуже великому, світлому і нескінченно важливому. Постарайтеся підбадьорити його, але ні в якому разі не бентежити додатково. Нехай сам на все наважиться.

Близнюки
21.05 – 21.06

Сьогодні вашій коханій людині буде важко спілкуватися з вашими близькими людьми. Перед ним стане щось на кшталт бар’єру, перепони, чогось непереборного і дуже страшного. Тому постарайтеся не нервувати його зайвий раз і в жодні компанії не виводити. Хіба якщо сам попросить.

Рак
22.06 – 22.07

Сьогодні вашій коханій людині дуже знадобляться допомога та підтримка. Якщо він не отримає їх від вас, він вирушить на їх пошуки в компанію друзів або малознайомих людей, де цілком може знайти відповідного втіха, здатного згодом зайняти ваше місце в його серці.

Лев
23.07 – 22.08

Ви можете знайти джерело ніжних почуттів там, де ніяк не очікували його виявити. Досліджуйте це дивне явище — воно, безумовно, варте уваги.

Діва
23.08 – 23.09

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто впоратися з якимось своїм комплексом, який заважає йому бути ще ближче до вас, ще краще за вас розуміти і ще простіше вам відкриватися. Постарайтеся допомогти йому у боротьбі з цим страшним чудовиськом. Кому як вам цим займатися.

Терези
24.09 – 23.10

Сьогодні вам дуже захочеться піти від світу, сховатися від людей і зробити все можливе, щоб вас забули якнайшвидше. Втім, все це викликано лише недоліком кохання по відношенню до вас з боку вашої коханої людини. Одне тепле слово – і все стане на свої місця.

Скорпіон
24.10 – 22.11

Сьогодні вам чекає довгий похід кіно, кафе, ресторани, театри… Можливі варіації, але все одно культурне життя кипітиме. І все це завдяки вашій коханій людині! Так що вам вирішувати, говорити йому за такий наповнений графік спасибі або навпаки сварити як слід.

Стрілець
23.11 – 21.12

Сьогодні вам дуже важливо в потрібний час опинитися в потрібному місці. Це вплине на ваші стосунки з вашою коханою людиною, причому змінить їх у правильний бік, навіть якщо вам спочатку і здасться, що до гіршого. Вважайте цей день якимось переломним моментом вашого життя.

Козеріг
22.12 – 20.01

Сьогодні ви дізнаєтеся, що ваша кохана людина – скарб. Але не в сенсі скриня з дорогоцінними металами, зарита в землю з незрозумілими цілями, а цілком собі справжнє, володіння яким є щастям, причому таким, що бажаючі вам позаздрити встануть у довгу чергу.

Водолій
21.01 – 18.02

Сьогодні нікого не бійтеся: люди здебільшого бажатимуть вам тільки добра. А вже ваша кохана людина особливо. Йому ніби ви особливо дорогі в задоволеному і щасливому стані. Втім, голову і пильність теж втрачати не варто, стануть у пригоді про всяк випадок.

Риби
19.02 – 20.03

Для Риб сьогодні основною проблемою стане фінансова: доведеться обмірковувати, як витратити велику суму грошей (ймовірно, дали премію на роботі або за один день подвоївся ВВП). Обговоріть це з чоловіком і вирішіть, чи краще купити нову машину (можна пральну) або відкласти на поїздку до якоїсь екзотичної країни (до Монголії, наприклад).

Related Post

Гороскоп здоров’я на березень 2022 року для всіх знаків зодіакуГороскоп здоров’я на березень 2022 року для всіх знаків зодіаку

Березень 2022 по-різному проявитися в житті кожного знаку Зодіаку. Однак до деяких моментів все ж таки можна буде підготуватися. Астрологи розповіли, у яких представників зодіакального кола будуть проблеми зі здоров’ям,

Гороскоп на 24 вересня для всіх знаків ЗодіакуГороскоп на 24 вересня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 24 вересня 2020 Овен На професійному поприщі не робіть важливих кроків. Відмовтеся від нових, навіть на перший погляд перспективних, ділових пропозицій. Вас будуть відвідувати сумніви, ви будете не

Гороскоп КОХАННЯ на 22 квітня для всіх знаків Зодіаку:Гороскоп КОХАННЯ на 22 квітня для всіх знаків Зодіаку:

Овен 21.03 – 20.04 Сьогодні вашому коханому доведеться досить довго і багатослівно пояснювати вам якусь просту з його точки зору істину, яку вам би слід було зрозуміти з півслова. Втім,