fbpx

Любовний гороскоп для всіх знаків зодіаку на 23 лютого 2022 року

Любовний гороскоп

Овен

Овнам переважно в цей день залишитися зі своєю коханою людиною наодинці і поговорити до душі. Це зовсім не означає, що у вас накопичилися якісь проблеми, які необхідно вирішувати в терміновому порядку. Навіть якщо ви розгорнуто відповісти один одному на запитання «як справи», день прожитиме не даремно.

Телець

Не варто у ваших нових стосунках орієнтуватися на колишні. Мало того, що ваша нинішня людина не є точною копією попереднього, то ще й ви значно змінилися. Нове слід будувати принципово по-новому. Особливо вам. Особливо цього дня.

Близнюки

Сьогодні більш ніж підходящий день для більш ніж невчасних конфліктів між вами та вашою коханою людиною. Вам навіть не доведеться їх якимось чином провокувати: вони самі виникнуть з нізвідки. Щоправда, після цього можуть зникнути у нікуди.

Рак

Присвятіть день спільним прогулянкам. По-перше, ходіння в ногу допомагає краще розуміти та відчувати один одного – психологами доведено. Це означає, що, по-перше, ви зможете вирішити всі ваші проблеми, якщо такі, звісно, ​​є. А по-друге, гуляти взагалі корисно для здоров’я.

Лев

У цей день постарайтеся поводитись якомога непомітніше, не привертайте до себе зайвої уваги. Так у вас буде більше шансів викликати інтерес до себе. Епатажна поведінка, навпаки, відштовхне потенційних партнерів.

Діва

Ви думаєте, що ваша кохана людина ненабагато розумніша за вас і взагалі часом виявляє дивну недалекоглядність і некмітливість. Часом – можливо. Але не сьогодні. В цей день чекайте від нього такого вчинку, який докорінно переверне ваші уявлення про нього і змусить вас побачити його з іншого боку.

Терези

Сьогодні вам варто вирішувати усі ваші проблеми у міру надходження. А значить, доведеться щоразу приймати вірні рішення, часто навіть без чиєїсь підтримки. Однак у результаті у вас має все вийти, і ваша кохана людина буде більш ніж задоволена результатом.

Скорпіон

Вам сьогодні не буде рівних у жодній діяльності. Якщо у вас вже є кохана людина, то вона у цей день світитиметься від гордості за вас і за те, що вона ваша, а якщо ні – можете не сумніватися, претендентів на право таким бути значно побільшає. І ви поняття не матимете, що з ними робити.

Стрілець

Найкращий день для того, щоб змінити імідж. Зробити модну зачіску або почати відрощувати вуса, наприклад. Тільки нехай ваш новий образ не йде врозріз із тим, яким вас любить ваша половинка. Інакше доведеться проводити з нею довгі виховні бесіди про те, що ви також вільна особистість і маєте право на метаморфози.

Козеріг

У цей день ви зрозумієте, що всі труднощі у вас позаду можна і розслабитися. До речі, ваша кохана людина дуже за вас переживала, тому полегшення сьогодні настане і для неї. А це можна дуже красиво відзначити романтичною вечерею або неромантичними подушечними боями, наприклад.

Водолій

Сьогодні вам захочеться згадати про справи давно минулих днів, перекази старовини суворої. Але бажано не в суспільстві вашої коханої людини. Можливо, йому це буде не дуже цікаво, а можливо, його інтерес буде надмірним, що порушить крихкість спогаду.

Риби

Сьогодні вашій коханій людині буде непросто зрозуміти ваші жарти, та й почуття гумору ваше здаватиметься йому дещо специфічним. Тому постарайтеся вибирати слова та анекдоти, замислюватися над тими історіями, які хочете розповісти та й взагалі бути дещо обережнішими.

You cannot copy content of this page